Liga Mistrzów w Totalbet. Jak odebrać zwrot za kupon?

Każdemu zdarza się ponieść porażkę, ale dzięki promocji Totalbet nie boli ona tak bardzo w przypadku kuponów na Ligę Mistrzów. Zobacz jak odebrać zwrot do 100 PLN!

Liga Mistrzów w Totalbet. Jak odebrać zwrot za kupon?
Liga Mistrzów w Totalbet. Jak odebrać zwrot za kupon?

Totalbet bonus Liga Mistrzów

Liga Mistrzów to elitarne rozgrywki piłkarskie, którymi interesują się niemal wszyscy fani tego sportu. Obstawianie europejskich pucharów to także popularne zajęcie typerów i dlatego Totalbet przygotował specjalny zwrot w przypadku źle postawionego kuponu.

Cashback od Totalbet można odbierać w każdy wtorek i środę, podczas których rozgrywane są spotkania LM. Nie trzeba w żaden sposób się do niego zapisywać – wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO za minimum 50 PLN, którego kurs wynosił będzie 2.00 lub więcej.

Dodatkowe pieniądze zasilą konta graczy w postaci 50% zwrotu od zagranej stawki. W przypadku 100 PLN jest to premia 50 PLN, w przypadku 200 – 100 PLN. Ta ostatnia wymieniona kwota jest najwyższą, jaką można zgarnąć.

Zwrot bukmacherski 2019

Uczestnicy promocji maksymalnie mogą otrzymać jeden cashback na konto. Środki zwrócone zostaną najpóźniej w ciągu 48 godzin od zakończenia danej akcji.

Totalbet bierze pod uwagę wszystkie kupony zagrane zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i Live. Najważniejsze jest to, by spełniały one warunki, o jakich pisaliśmy chwilę wcześniej!

Nie masz jeszcze konta u bukmachera organizującego tę promocję? Totalbet bonus bez depozytu pozwoli ci na wykorzystanie darmowego bonusu od razu po dokonaniu rejestracji!

Interesuje cię wygrywanie u bukmachera? Lubisz czytać o nowościach, promocjach i nie tylko? Zapisz się do naszych powiadomień i bądź na bieżąco ze wszystkim, co związane z obstawianiem! ;)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button