Czym jest Freebet – poradnik bukmacherski 

Teoretycznie sporo wiesz na temat zakładów bukmacherskich? Są jednak pewne zagadnienia, które stanowią dla Ciebie zagadkę? Jednym z nich jest właśnie sprawa dotycząca freebeta? Czym cechuje się zakład bez ryzyka? Dlaczego jest to popularna promocja bukmacherska? Jakie podmioty hazardowe ją w tym momencie oferują (stan na 16 grudnia 2022 roku)?

Na czym polega idea zakładu bez ryzyka?

Takie właśnie promocje są popularne i nie dzieje się to przypadkowo. Generalnie tutaj nie można bowiem nic stracić. Osoby zainteresowane takimi promocjami mogą zatem… jedynie zyskać. Inna nazwa freebeta to zakład bez ryzyka. W tym aspekcie nie ryzykujesz swoimi pieniędzmi, a bukmachera. Jak przegrasz, to nic wielkiego się nie stanie. A jak wygrasz, to będziesz na plusie. Jak w praktyce działa freebet? Warto wyjaśnić to na konkretnym przykładzie. Załóżmy, że chcesz zagrać zakład na spotkanie pomiędzy Marokańczykami i Chorwatami (chodzi o mecz o trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata w Katarze). Wydaje Ci się, że lepsi będą gracze Zlatko Dalicia? Jak Chorwacja istotnie wygra, to super. Co będzie, jeśli padnie remis lub lepsi okażą się zawodnicy z Maroka? Grasz zakład bez ryzyka, dlatego nie ryzykujesz swoich pieniędzy. W najgorszym razie wyjdziesz zatem na zero. Dlatego właśnie te promocje cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony Klientów firm bukmacherskich.

Gdzie można otrzymać freebeta?

Np. w firmie bukmacherskiej etoto.pl. Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy działa w pełni legalnie. Nie musisz mieć zatem obaw np. w stosunku do ewentualnej rejestracji itp. Założenie konta online jest zaś potrzebne, by liczyć na bonusy na start. Aktualnie ta firma bukmacherska oferuje np. 200% do 100 PLN. To jednak nie koniec. Możesz dodatkowo zainkasować 20 PLN w formie freebeta – na skorzystanie z aplikacji mobilnej. Te pieniądze są zatem dostępne do wykorzystania przy pomocy tego narzędzia. Jakie są tutaj warunki? Jeśli chcesz skorzystać z zakładu bez ryzyka, to należy mieć konto oraz wpłacić pieniądze. Warto zaznaczyć, że jest to dodatkowa promocja do 200% do 100 PLN. Możesz zatem swobodnie skorzystać z obu tych opcji. Jak kasa dojdzie na konto, to zakład bez ryzyka zostanie automatycznie dodany. Nie musisz zatem dodatkowo się o to prosić itp. Chcesz skorzystać z freebeta? Warto to zaznaczyć. Ewentualna wygrana z freebeta jest Twoja. Nie ma żadnego kłopotu, by np. była ona od razu przez Ciebie wypłacona.

Co zaś oferuje tutaj Fortuna?

Chodzi m.in. o bonus bez depozytu. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie internetowej tego podmiotu hazardowego. Jak to zrobisz, to otrzymasz 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez Fortunę? Okazuje się, że możesz zainkasować także np. zwrot za pierwszy przegrany kupon. Czyli jak zagrasz, a nie wszystko potoczy się po Twojej myśli, to otrzymasz zwrot od Fortuny (do poziomu 600 PLN). Takie promocje są szczególnie popularne, ponieważ na takich opcjach można jedynie zyskać. Jeśli zatem zainteresowały Cię te bonusy, to warto bliżej przyjrzeć się takim podmiotom hazardowym, jak Etoto i Fortuna.

Podobne artykuły

Back to top button