Obstawianie ligi niemieckiej. Bundesliga – jak ją typować?

Bundesliga już od bardzo dawna uważana jest za ligę prestiżową i mocną, skupiającą w sobie gwiazdy światowego futbolu. Nie pozostawia wątpliwości fakt, że przyciąga ona również kibiców, a wraz z nimi i osoby typujące – zawodowo czy amatorsko. Jeżeli i my planujemy zająć się typowaniem Bundesligi, niezależnie od celów stojących za tym, powinniśmy wiedzieć, na co zwrócić przy tym uwagę oraz co warto wiedzieć, by być w tym skutecznym. Na dostarczeniu tych informacji skupi się nasz poradnik.

Obstawianie ligi niemieckiej. Bundesliga - jak ją typować?
Obstawianie ligi niemieckiej. Bundesliga – jak ją typować?

Bundesliga – najważniejsze porady dla typerów

  • Zawsze analizujmy – analiza to podstawa. W Bundeslidze i nie tylko. Zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję w sprawie typowania, powinniśmy znać mocne i słabe strony każdej z drużyn, ale i ich obecną formę i wszystko, co mogłoby nam pomóc w jej podjęciu.
  • Wybierzmy dobrego bukmachera – lub kilku, nikt nam tego nie zabroni. Jest to bardzo polecane, gdyż pozwoli nam przełączać się między ich ofertami i zawsze wybierać tę, która w przypadku konkretnego spotkania sprawdzi się najlepiej.
  • Zwracajmy uwagę na typy – te są w stanie wiele podpowiedzieć. Dbajmy jednak o ich źródło – najlepiej sięgać tutaj po studia przedmeczowe i pomeczowe. Wypowiadają się w nich doświadczeni eksperci i choć ich celem nie jest dostarczenie informacji dla typerów, a dla kibiców, wykorzystanie pozyskiwanych od nich informacji zależy wyłącznie od nas.
  • Nie poddawajmy się emocjom – typowanie na drużynę tylko dlatego, że gra w niej Lewandowski czy inny polski piłkarz jest bez sensu. Zawsze polegajmy na analizie, a nigdy – na emocjach. Kibicowanie odgraniczmy od typowania.
  • Sięgajmy po różne rynki bukmacherskie – kilka z tych popularniejszych przedstawiamy poniżej. Różne rynki pozwolą nam urozmaicić nasze obstawianie, ale też zarobić więcej. Będą wymagały więcej doświadczenia i wiedzy, dlatego też nie inwestujmy w niej już na początku.
  • Odpowiednio zarządzajmy budżetem – nie stawiajmy wszystkiego na jedną kartę, zamiast tego umiejętnie dysponując własnymi pieniędzmi. Pamiętajmy, że piłka nożna bywa przewrotna, niezależnie od tego, jak dużą wiedzę na polu Bundesligi posiadamy.
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zakłady na Bundesligę – czy stawiać tylko na zwycięzcę / przegranego?

Choć obstawianie Bundesligi w modelu 1X2 (wygrana pierwszego zespołu, remis lub wygrana drugiej drużyny) jest zdecydowanie najpopularniejsze, nie stanowi naszej jedynej opcji. Co więcej, nie jesteśmy na niej w stanie zarobić najwięcej. Bardziej rentownymi, ale i ryzykownymi opcjami mogą być:

  • stawianie na dokładny wynik – wbrew pozorom, tym najczęściej padającym jest 1:1;
  • obstawianie ilości kartek – z uwagi na to, że Bundesliga jest ligą brutalną i mocno ofensywną, kartki w niej nie są czymś niespotykanym – wręcz przeciwnie, statystyki mówią, że padają wyjątkowo często; obstawianie ich ilości jest jedną z popularniejszych opcji;
  • typowanie ilości rzutów rożnych – w Bundeslidze strzały oddaje się wyjątkowo często – a te mogą prowadzić do wielu rzutów rożnych;
  • stawianie na ilość bramek – w Bundeslidze jest bardzo różnie. Są spotkania, które obfitują w bramki, a są takie, w których nic się nie dzieje. Właśnie dlatego rynek ten jest bardzo ryzykowny, ale i profitowy.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bundesliga w ofercie polskich bukmacherów

Bundesliga trafiła do oferty wszystkich polskich bukmacherów. Są jednak tacy, którzy pod pewnymi względami zdecydowanie się wyróżniają. Wypisujemy ich poniżej.

Typy na ligę niemiecką
Typy na ligę niemiecką

Bundesliga w STS

W zestawieniu najlepszych bukmacherów nie mogło zabraknąć STS, które w chwili obecnej pełni rolę niekwestionowanego lidera na scenie bukmacherskiej. Również w przypadku Bundesligi radzi sobie znakomicie, dając nam dostęp do mocno konkurencyjnych i ciężkich do pobicia stawek. Większość meczów niemieckiej ligi udostępnia w postaci transmisji telewizyjnych, a sam proponuje dostęp do wielu opcji bukmacherskich.

Bundesliga w Fortunie

Fortuna, największy rywal STS, nie odstaje od niego ofertą i prezentuje bardzo kompleksowe podejście do ligi niemieckiej. Obstawiać możemy u niej wszystkie mecze w jej obrębie, zawsze po atrakcyjnych kursach i z wieloma opcjami bukmacherskimi. Na żywo i w opcji prematch. Tutaj również możemy oglądać transmisje – za darmo, jeśli przy okazji typujemy. Dodatkowo skorzystamy też z atrakcyjnego programu lojalnościowego.

Bundesliga w Betfan

Najmłodszy ze wszystkich wymienianych przez nas bukmacherów prezentuje bardzo szeroką ofertę właśnie na ligę niemiecką. Prezentowana przez samego Pudzianowskiego, kusi atrakcyjnymi stawkami, a sam bukmacher zachęca do typowania solidnym bonusem dla nowych graczy (tak zwanym „Pakietem Pudziana„).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button