25 PLN bez depozytu w Totalbet!

Nie każdy bukmacher wymaga od gracza złożenia depozytu przed otrzymaniem bonusu powitalnego. Tak jest w przypadku marki Totalbet, gdzie pierwsze 25 PLN otrzymuje się od razu po rejestracji!

25 PLN bez depozytu w Totalbet!
25 PLN bez depozytu w Totalbet!

W Totalbet bonus bez depozytu

Legalna marka bukmacherska Totalbet dostępna jest w Polsce od lipca 2018 roku. Mimo że ma stosunkowo niewielki staż w branży (w porównaniu z większością konkurencji), już teraz można powiedzieć, że ma spore szanse osiągnąć spory sukces.

Bonus Totalbet zakłada przyznanie graczowi dwóch premii na start. Pierwsza z nich to opisywany tutaj freebet 25 PLN, który można zgarnąć bez konieczności dokonywania wpłaty własnej. Spokojnie, zasady są bardzo proste!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Aby odebrać 25 PLN za darmo, gracz musi założyć konto u bukmachera online Totalbet, a następnie zweryfikować swoje dane. Ten drugi proces absolutnie nie należy do skomplikowanych – po prostu przesyłamy bukmacherowi na e-maila skan dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia danych zawartych przy rejestracji.

Totalbet przyznaje graczowi freebet w sposób automatyczny. Co bardzo ważne, ewentualne wygrane z darmowego zakładu otrzymuje się w formie pieniędzy, których nie trzeba obracać. Wydaje się, że to naprawdę korzystna oferta!

Nie wiadomo, jak długo bonus bez depozytu będzie dostępny u opisywanego bukmachera, ale na ten moment cały czas można z niego korzystać. Oczywiście, na jedno konto przypada maksymalnie jedna premia i nie ma od tej reguły żadnych wyjątków!

Legalny bukmacher internetowy – www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button