Najlepsi bukmacherzy online – Poznaj Betfan

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się aktualnie bukmacherka. Jakie podmioty hazardowe są zaś na topie? Gdzie warto zarejestrować się nawet dzisiaj? Szukasz takiego sprawdzonego buka? Odpowiedzi na Twoje wątpliwości znajdują się w poniższym poradniku…

STS

Pierwsze miejsce w naszym rankingu przyznajemy STS. To najpopularniejsza firma hazardowa w naszym kraju. Ma ona około 50% wpływów z całego rynku, co jest znakomitym wynikiem. Warto zaznaczyć, że STS jest całkowicie legalny. Oferta tego bukmachera jest atrakcyjna. Wszak nowy Klient może np. liczyć na bonus bez depozytu. Aby z niego skorzystać, musisz wykonać tylko kilka prostych czynności. Należy zarejestrować się oraz wpisać kod promocyjny. W ten sposób zgarniesz, bez żadnego trudu, 25 PLN. Co jeszcze oferuje nowym Klientom ta firma hazardowa? To np. bonusy na sporty wirtualne i gry karciane. Każdy może dzięki temu zainkasować po 20 PLN. Obecnie najważniejsza promocja tego najpopularniejszego w naszym kraju buka to zaś podwojenie depozytu. Osoby, które zrealizują depozyt będą mogły zainkasować 100% do 1200 PLN.

Fortuna

Dobrym wyborem jest także posiadanie konta w firmie bukmacherskiej Fortuna. To kolejny „stary wyjadacz” na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. STS działa od 1997 roku. Z kolei Fortuna zaczęła oferować możliwość obstawiania kilkanaście miesięcy wcześniej… Jest to legalna firma hazardowa, która także może pochwalić się kilkoma znakomitymi bonusami na start. Warto zaznaczyć, że każdy nowy Klient otrzyma np. promocję bez depozytu. Aby tak się stało w praktyce, należy zarejestrować konto i wpisać we właściwe pole kod promocyjny. To jest w zupełności wystarczające.

Jeśli natomiast chciałbyś skorzystać z głównej promocji tego bukmachera, to musisz wpłacić depozyt. Maksymalnie możesz zaś zainkasować zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jeśli postawisz swój pierwszy kupon i przegrasz, to i tak nie będziesz na tym stratny, a to w takich promocjach jest zdecydowanie najlepsze.

Gdzie jeszcze warto założyć konto bukmacherskie?

Zastanawiasz się, jaka inna firma hazardowa byłaby tutaj odpowiednim rozwiązaniem? Warto zaznaczyć, że na szczęście możesz mieć kilka, czy nawet kilkanaście kont. W końcu nikt Cię na tej płaszczyźnie nie ogranicza. Nie ma bowiem żadnego górnego limitu na tym polu. A w naszym kraju jest coraz więcej legalnie działających bukmacherów. Polecanym podmiotem hazardowym są na pewno zakłady bukmacherskie Betfan. Dlaczego? Ta firma bukmacherska także jest legalna i tak samo (jak dwie poprzednio opisywane) zapewnia świetne bonusy na start. Warto zaznaczyć, że możesz np. liczyć na cashback do 600 PLN. Musisz jedynie założyć konto, wpisać kod promocyjny i wpłacić depozyt. Dzięki temu będziesz mógł zagrać pierwszy kupon bez żadnych obaw. Co jeszcze zapewnia ten buk online? Dlaczego ta firma hazardowa jest często wymieniana w gronie tych najlepszych, najbardziej rekomendowanych? Możesz także zainkasować hojny zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Co dodatkowo jest oferowane? To bonus od kolejnej wpłaty (100% do 1000 PLN).

Podobne artykuły

Back to top button