Liga typerów z nagrodami. Jak się zapisać?

Liga typerów z nagrodami to znakomite rozwiązanie dla osób, które chciałyby sprawdzić się w roli eksperta bukmacherskiego, a jednocześnie nie chcą wydawać przy tym pieniędzy. Jak zapisać się do tego typu zabawy? Sprawdźcie już teraz!

Liga typerów z nagrodami. Jak się zapisać?
Liga typerów z nagrodami. Jak się zapisać?

Typowanie meczów z nagrodami

W internecie znajdziecie co najmniej kilka stron, które pozwalają na darmowe obstawianie meczów. Problem polega na tym, że tylko niektóre z nich są sprawdzone, bezpieczne i przy tym dają zarobić pieniądze, a nie nagrody rzeczowe, które do nikomu nie są potrzebne. 

Dzięki lidze typerów możemy sprawdzić się przede wszystkim w obstawianiu piłki nożnej, chociaż nie można ukrywać, że w sieci można znaleźć także podobne konkursy dostępne dla fanów piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, a nawet futbolu amerykańskiego. 

Darmowe obstawianie meczów. Gdzie?

Jeżeli szukacie miejsca, w którym moglibyście sprawdzić się w roli typera, a jednocześnie przy tym wygrać nieco pieniędzy, musicie wiedzieć, gdzie takich portali należy szukać i na co w głównej mierze zwracać uwagę.

Pamiętajcie, że w obecnych czasach bardzo łatwo natrafić na strony tworzone przez oszustów, gdzie celem numer jeden jest wyłudzenie pieniędzy od naiwnych internautów. 

Przede wszystkim należy mieć na uwadze fakt, że strony godne zaufania nigdy nie chcą od nas takich danych jak imię, nazwisko czy numer telefonu. Nie musimy również wysyłać żadnych płatnych SMS-ów, bo w końcu jest to darmowa liga typerów, a nie konkurs operatora komórkowego. 

Jak zapisać się do ligi typerów?

Jeżeli zdecydowaliście się już na konkretną stronę, która umożliwia wzięcie udziału w tak zwanej lidze typerów, pozostaje wam założenie konta i rozpoczęcie zabawy. Nie dla wszystkich proces rejestracji profilu gracza jest oczywisty, dlatego postanowiliśmy przygotować mini-poradnik, jak obstawiać w lidze typerów.

Za przykład posłuży nam jedna z najbardziej znanych witryn bukmacherskich tego typu. Jednocześnie chcemy poinformować, że naszym celem nie jest reklamowanie tego portalu, chociaż nie ma o ukrywać, iż cieszy się on dużą popularnością. 

Darmowy konkurs bukmacherski

Wzięcie udziału w konkursie bukmacherskim to zaledwie parę chwil. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne kroki od pierwszej wizyty w portalu do założenia konta. 

Krok 1– Wchodzisz na stronę darmowa liga typerów z nagrodami. Nie powinien mieć z tym problemu nikt, kto chociaż przez chwilę miał styczność z internetem. 

Liga typerów za darmo
Liga typerów za darmo

Krok 2 – Klikasz przycisk „Rejestracja” znajdujący się w prawym górnym roku portalu. 

Obstawianie meczy bez depozytu
Obstawianie meczy bez depozytu

Krok 3 – Wypełniasz formularz, podając kilka informacji na swój temat, to jest nazwę gracza, jaką chcesz posiadać, hasło, adres e-mail. 

Konkurs bukmacherski online
Konkurs bukmacherski online

Krok 4 – Dokonujesz rejestracji i czekasz na jej potwierdzenie. Możesz się zalogować i rozpocząć obstawianie meczów! 

Polska liga typerów
Polska liga typerów

Jak wygrać pieniądze na obstawianiu?

Każdy obstawia mecze po to, żeby wygrywać. Na pewno po rejestracji w lidze typerów zastanawialiście się, jak dokładnie wygląda w niej rywalizacja i co trzeba zrobić, by zarobić środki. Już teraz możemy zapewnić, że wszystko jest dość proste!

W każdym tygodniu na stronie internetowej ligi dodawane są mecze. Naszym zadaniem jest wytypowanie, kto wygra bądź czy padnie wynik remisowy. 

Za prawidłowe typy otrzymuje się punkty dodatnie, a za te nieudane – ujemne. Na bieżąco aktualizowana jest też tabela, gdzie możemy znaleźć swoją aktualną pozycję, a także sprawdzić, jak radzą sobie nasi najwięksi konkurenci. 

Ile można wygrać na typowaniu?

Jakie kwoty wchodzą w grę przy obstawianiu w lidze typerów? W każdym miesiącu można wygrać 1000 PLN, co dla początkujących graczy (a może i nie tylko) jest z pewnością kwotą godną uwagi. 

Struktura wypłat przedstawia się następująco:

  • 1 miejsce – 300 PLN
  • 2 – 250 PLN
  • 3 – 200 PLN
  • 4 – 100 PLN
  • 5 – 50 PLN
  • 6-10 – 25 PLN

Obstawianie – legalne czy nie? 

Obecna sytuacja w naszym kraju może niektórych zniechęcać do obstawiania z obawy o ewentualne konsekwencje prawne. Na szczęście, nie dotyczy to ligi typerów, która działa zgodnie z obowiązującymi przepisami! 

Do gry wymagane jest konto do założenia za darmo na www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button