Promocja Wirtualne Sporty Forbet. Jak wygrać 10.000 PLN?

Każdy użytkownik legalnego portalu bukmacherskiego Forbet może skorzystać z promocji na Wirtualne Sporty i tym samym stanąć przed szansą wygrania 10.000 PLN w gotówce!

Promocja Wirtualne Sporty Forbet. Jak wygrać 10.000 PLN?
Promocja Wirtualne Sporty Forbet. Jak wygrać 10.000 PLN?

Legalny bukmacher Forbet

Oferta dostępna jest tylko dla tych, którzy są zarejestrowani w Forbet. Terminale należące do tego bukmachera nie są urządzeniami z kuponami kwalifikacyjnymi.

Im więcej zdarzeń postawisz na jednym kuponie, tym lepiej dla ciebie, ponieważ otrzymasz pokaźniejszą liczbę punktów. Pamiętaj, że w opisywanej promocji liczą się tylko zakłady na Wirtualne Sporty, a więc komputerowe rozgrywki na piłkę nożną, tenis czy wyścigi konne.

Jaki kod promocyjny w Forbet?

Bukmacher Forbet ma nagrody aż dla stu najlepszych uczestników promocji. Osoba z miejsca pierwszego może liczyć aż na 10.000 PLN w gotówce!

Zabawa trwa do dnia 11 lutego. To właśnie do tego czasu zbierasz punkty i starasz się wyprzedzić konkurentów. Organizator aktualizuje tabelę raz dziennie – jej aktualną wersję znajdziesz na stronie promocji.

Jeżeli chcesz wziąć udział w tej konkretnej akcji, musisz być zarejestrowany na stronie bukmachera Forbet. Konto założysz w każdej chwili, a wszystko to przez internet!

Przy rejestracji można wpisać Forbet kod promocyjny, który uprawnia do zgarnięcia dodatkowych środków na start! Na ten moment hasło promocyjne to „BETONLINE„!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button