BETFAN i kod promocyjny „BETFAN”. 100 zł Zakład Bez Ryzyka!

Każdy nowy gracz bukmachera Betfan może wykorzystać kod promocyjny „BETFAN” i tym samym zgarnąć 100 zł jako specjalny Zakład Bez Ryzyka!

BETFAN i kod promocyjny "BETFAN". 100 zł Zakład Bez Ryzyka!
BETFAN i kod promocyjny „BETFAN”. 100 zł Zakład Bez Ryzyka!

Betfan – jaki kod promocyjny?

W jaki sposób działa promocja dla nowych graczy u bukmachera Betfan? Oczywiście, standardowy bonus powitalny jest dostępny, ale to jeszcze nie wszystko. Tylko przy rejestracji możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego.

Każdy, kto nie ma konta u bukmacher Betfan i chce to zmienić, może to zrobić w każdej wolnej chwili. Formularz do zapisywania się do bukmachera dostępny jest na standardowej stronie internetowej oraz w wersji mobilnej.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zakład Bez Ryzyka 50 zł w Betfan

Aktualny kod promocyjny BETFAN to „BETFAN„. Wpisać go można tylko przy zakładaniu konta – później nie ma już takiej możliwości!

Zakład Bez Ryzyka w tej promocji może wynieść maksymalnie 100 PLN. Wszystko zależy od stawki zakładu numer jeden, jaki postawi nowo zarejestrowany gracz.

Warunki promocji to: Co najmniej 2 zdarzenia w kuponie, kurs wynoszący min. 2,2. Stawka nie może być mniejsza niż 20 zł! Granie za mniejsze pieniądze jest jednoznaczne z brakiem prawa do odebrania promocyjnego freebetu.

Poza zakładem bez ryzyka odebrać można też standardowy bonus powitalny 3000 PLN. To najwyższa tego typu premia, jaką znaleźć można w Polsce u legalnego bukmachera!

Na łamach naszej strony dostępne są też inne kody promocyjne oraz aktualne newsy dotyczące bonusów!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button