Poradnik bukmacherski. Jak zagrać kupon w Fortunie?

Chcesz postawić kupon w Fortunie przez internet? Nie załamuj się, nawet jeśli wcześniej tego nie robiłeś! Nasz poradnik przeprowadzi cię przez każdy krok od samego początku do końca!

Poradnik bukmacherski. Jak zagrać kupon w Fortunie?
Poradnik bukmacherski. Jak zagrać kupon w Fortunie?

Obstawianie w internecie

Dlaczego właśnie Fortuna? Jest to jeden z bukmacherów, który jest najpopularniejszy w Polsce. Znajdziecie w nim naprawdę bogatą ofertę zakładów, legalne mecze za darmo oraz mnóstwo interesujących promocji – nie tylko dla nowych klientów.

Zakładanie konta w Fortunie potrafi zająć niecałą minutę, a wszystko dlatego, że w formularzu nie musimy weryfikować swoich danych poprzez przesyłanie skanów dokumentów tożsamości.

Każdy nowy gracz bukmachera otrzymuje na dzień dobry 20 PLN bez depozytu, 100 PLN Zakładu Bez Ryzyka oraz do 1000 PLN w przypadku pierwszej wpłaty na konto do obstawiania! Wszystko to dostępne z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

Jak zagrać kupon na mecz?

Masz już konto? W takim razie do dzieła! Wbrew temu, co może wydawać się na pierwszy rzut oka, granie kuponów internetowych jest bardzo proste i w zasadzie niewiele różni się od tradycyjnego obstawiania. Po prostu nie musimy stać w kolejkach, wychodzić z domu czy użerać się z zrzędliwymi panami z punkty osiedlowego.

Tak obstawia się mecze w Fortunie przez internet. ZOBACZ VIDEO:

Z racji tego, że Fortuna posiada licencję Ministerstwa Finansów, gra w niej jest całkowicie bezpieczna i legalna. Nie musimy martwić się o to, że w tym przypadku za obstawianie zostaniemy pociągnięci do jakiejkolwiek odpowiedzialności karnej!

Masz już konto w Fortunie i chciałbyś znaleźć inną stronę? Co powiesz na Etoto bonus za darmo w wysokości 20 PLN, który można odebrać jeszcze tylko przez pewien, krótki czas? :)


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button