Jak dostać 500 złotych na BetClic.pl?

Bukmacher legalny BetClic.pl oferuje nowym graczom bonus, dzięki któremu można dostać nawet 500 złotych! Na czym polega ta akcja promocyjna? Przekonaj się już teraz!

Jak dostać 500 złotych na BetClic.pl?
Jak dostać 500 złotych na BetClic.pl?

BetClic 500 PLN za rejestrację

Firma bukmacherska BetClic działa na polskim rynku od lipca 2019. Wczesniej była dostępna nielegalnie, a więc jeżeli miałeś w niej konto – musisz azałożyć je raz jeszcze!

Betclic bonus powitalny to na dzień dobry nawet 500 złotych w przypadku porażki w pierwszym nietrafionym kuponie. Premia jest przyznawana w formie cashbacku – 100% wartości stawki!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Tylko od gracza zależy, ile otrzyma od bukmachera w razie nietrafionych typów. 500 złotych stawki to 500 zwrotu, które można wykorzystać na obstawianie wydarzeń dostępnych w ofercie marki BetClic.pl!

Rejestracja w BetClic. Bonus na start!

Dostępna na stronie Betclic rejestracja nikomu nie powinna sprawić żadnych kłopotów. Wszystko jest wyjaśnione w przystępny sposób i – oczywiście – w polsjkiej wersji językowej!

Chcesz otrzymać bonus powitalny do 500 PLN? Oto, co musisz zrobić:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Zakładasz konto
  3. Możesz wykorzystać aktywny kod promocyjny „KOD500
  4. Zlecasz pierwszy przelew i dostajesz 100% zwrotu, gdy nie trafisz pierwszego kuponu
  5. Stawiasz na co chcesz i kiedy chcesz!

Pamiętaj, iż obstawianie w BetClic Polska możliwe jest cały czas, ale jedynie jednorazowo do odebrania jest prezent powitalny! Jakby tego było mało, jego wartość zależy przede wszystkim od ciebie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button