Bonusy na kupony LIVE w Fortunie – AKO doładowanie dla graczy!

Bukmacher Fortuna dla miłośników obstawiania LIVE przygotował niezwykłe bonusy. Do zgarnięcia są wygrane znacznie przewyższające te standardowe. Co można zdobyć i za co konkretnie?

Bonusy na kupony LIVE w Fortunie - AKO doładowanie dla graczy!
Bonusy na kupony LIVE w Fortunie – AKO doładowanie dla graczy!

Fortuna bonus AKO dla graczy

Dostępne u bukmachera Fortuna bonusy bukmacherskie to nie zawsze środki, które można otrzymać za depozyty. Promocja AKO LIVE to najlepszy dowód na to, że u tego bukmachera nagradza się także skuteczne typowanie i granie kursów z wieloma zdarzeniami.

Promocja regularnie pojawia się na stronie marki Fortuna. Warto trzymać rękę na pulsie i czekać na kolejne informacje o reaktywacji bonusu. Tym bardziej, że w jednym kuponie można zgarnąć nawet 35% więcej, niż normalnie!

Opisywana oferta specjalna nie jest przygotowana tylko z myślą o konkretnych wydarzeniach. Dzięki temu każdy uczestnik może stawiać na to, co tylko mu się podoba – piłka nożna, koszykówka, a także coś zupełnie innego!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Powiększone wygrane. Co można zyskać w konkretnym kuponie?

Zasady promocji są proste. Gracz stawia kupon LIVE w formie AKO, a następnie dodaje do niego kurs bonusowy, który powiększa wygrane. Im więcej zdarzeń w jednym kuponie, tym większe możliwości na powiększenie bonusu.

  • bonus kursowy 1.15 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.25 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 4 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.35 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 5 zdarzeniami

Każdy z graczy z oferty specjalnej może skorzystać więcej niż tylko jeden raz. Pieniądze bonusowe stanowią normalną wygraną, dlatego przyznawane są natychmiast po rozliczeniu zakładu kwalifikacyjnego.

Fortuna akceptuje zarówno obstawianie przez aplikację mobilną, jak i stronę internetową. Kurs bonusowy nie jest dodawany sam – trzeba ręcznie dołożyć go do kuponu, by w razie wygranej zainkasować dodatkowe pieniądze!

Fortuna legalny bukmacher. Bonus powitalny + kod promocyjny „BETONLINE”

Nowi gracze u bukmachera Fortuna mogą wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE„. Na start ten legalny buk oferuje ponad 1000 złotych w różnego rodzaju premiach. Gracz sam wybiera, co dokładnie chce otrzymać!

Rejestracji można dokonać bez weryfikacji danych. Poniżej zamieściliśmy przycisk, który przenosi na stronę do zapisywania się do bukmachera online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button