Najlepsi bukmacherzy – kogo wybrać w 2022 roku?

Najlepsi bukmacherzy – kogo wybrać w 2022 roku?

Brakuje Ci pomysłu, gdzie warto zarejestrować się, jeśli chodzi o podmioty hazardowe? A masz zamiar nie tylko to zrobić, ale także wygrywać potem sporo pieniędzy? To możliwe. Bez wyboru dobrej firmy bukmacherskiej nie będzie jednak o to łatwo. Dlatego zachęcamy Cię do tego, by zapoznać się ze starannie wyselekcjonowanymi przez nas propozycjami.

STS

Możesz np. zdecydować się na bukmachera STS. Dlaczego to będzie dobra opcja pod wieloma względami? Ta firma bukmacherska jest przede wszystkim legalna. A dla każdego nowego Klienta ta właśnie kwestia powinna mieć priorytetowe znaczenie. Dodatkowo ten podmiot hazardowy oferuje świetne promocje na dzień dobry. Chodzi nam zaś w tym momencie m.in. o bonus bez depozytu w STS (w wysokości 25 PLN). Zastanawiasz się, jak stać się jego posiadaczem w najbliższym czasie? Musisz tylko dokonać rejestracji konta oraz później wpisać odpowiedni kod promocyjny. To będzie tak naprawdę… w zupełności wystarczające. Co jeszcze liczy się w tym momencie? To dodatkowo możliwość skorzystania z bonusów na gry karciane i sporty wirtualne. Tym sposobem możesz zaś zainkasować po 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane? Bukmacher STS zapewnia także bonus 100% do 1200 PLN. W tym przypadku chodzi o podwojenie depozytu. Jeśli zatem zdecydujesz się na dokonanie wpłaty, to ten wybór zostanie sowicie nagrodzony przez buka.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto zdecydować się na Betfan?

Warto zaznaczyć, że gracze, którzy interesują się taką właśnie tematyką, mają naprawdę wiele opcji. Nie trzeba posiadać tylko i wyłącznie jednego konta hazardowego. Możesz bowiem mieć ich tyle, ile sobie życzysz. Jacy są zatem inni najlepsi bukmacherzy online? Warto na pewno w tym gronie wymienić podmiot Betfan. To relatywnie nowa firma bukmacherska, która z przytupem weszła na rynek (w 2018 roku). Należy zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest legalny. Posiada zatem zezwolenie od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych. Jakie są argumenty, by w 2022 roku posiadać tam swoje konto? Takich nie brakuje. M.in. możesz liczyć na znakomity bonus na start. Co konkretnie jest jednak oferowane przez ten nowy podmiot hazardowy? To np. cashback do 600 PLN. Wystarczy jedynie założyć konto, wpisać kod promocyjny oraz zrealizować depozyt. Na nowych Klientów Betfan czeka też wiele innych atrakcji. A mianowicie chodzi o zakład bez ryzyka (70 PLN) oraz kolejny bonus. Jest to zaś podwojenie wpłaty (100% do 1000 PLN).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dlaczego warto posiadać konto w Fortunie?

W grupie najlepszych bukmacherów (świadczących swoje usługi drogą internetową) jest na pewno Fortuna. Czym cechuje się ten podmiot? Fortuna jest legalna. To sprawdzony fakt. Dodatkowo ta firma bukmacherska gwarantuje świetne bonusy na start. Możesz np. liczyć na opcję bez konieczności realizowania depozytu. Tym sposobem zgarniesz zaś 20 PLN. Co jeszcze jest zapewniane przez tego buka? To zakład bez ryzyka. Wystarczy tylko posiadać konto oraz wpłacić pieniądze. Na skutek tego zdobędziesz zakład bez ryzyka (maksymalnie do 600 PLN).

Podobne artykuły

Back to top button