Jak wygrywać więcej na obstawianiu meczów?

Obstawianie meczów to niełatwa sztuka, ale można dzięki niemu zarabiać i dlatego kusi wiele osób. Co zrobić, by wygrywać u bukmachera więcej? Okazuje się, że wcale nie jest to nic trudnego. 

Jak wygrywać więcej na obstawianiu meczów?
Jak wygrywać więcej na obstawianiu meczów?

Jak obstawiać mecze żeby wygrać z bukmacherem?

Wygrywanie dużych sum u polskich bukmacherów nie jest proste, a to dlatego, że gracz obciążony jest różnego rodzaju podatkami. Pierwszy z nich płaci od postawionej stawki, natomiast drugi – po wygraniu kwoty większej niż 2280 PLN.

Jeżeli chcecie wygrywać więcej u bukmachera, znajdźcie takiego, który oferuje promocje podwyższające zdobywane środki. Wbrew pozorom, nie jest to niemożliwe. W naszym kraju przynajmniej dwie robią to dość regularnie!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bardzo dużo ofert podwyższających wygrane znajdziecie u bukmachera LvBET, a także Totolotek. U tego pierwszego można zyskiwać więcej nie tylko na stronie internetowej do obstawiania, ale również w aplikacji mobilnej na telefony czy po prostu w przenośnej wersji portalu.

Bardzo często promocje powiększające wygrane skonstruowane są tak, by graczowi zwracać kwotę zapłaconą w formie podatku. Właśnie dlatego mówi się, iż w niektórych firmach bukmacherskich w Polsce możliwe jest obstawianie bez podatku i to całkowicie zgodnie z prawem.

Na pewno korzystanie z promocji bukmacherskich jest kuszące, ale trzeba pamiętać, że nie każda oferta podwyższająca zyski działa najkorzystniej. Może się okazać, że u innego bukmachera znajdziecie lepsze warunki, mimo iż nie będzie on oferował żadnej oferty na dany mecz. Wszystko przez spore różnice kursowe, jakie potrafią występować pomiędzy kilkoma stronami.

Aby założyć konto u bukmachera online, wystarczy poświęcić na to kilka wolnych chwil. W przypadku Totolotka zarejestrujecie się na www.Totolotek.pl, a na LvBET poprzez formularz rejestracyjny na www.LvBET.pl!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button