Jeżeli masz konto bukmacherskie w Fortunie, możesz oglądać mecze całkowicie za darmo i to nie tylko w komputerze, ale również w telefonie! Obejrzyj poradnik, jak włączyć stream!

Jak oglądać mecze na Fortunie?
Jak oglądać mecze na Fortunie?

Oglądanie meczy w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna należy do tych, którzy oferują swoim graczom nie tylko zakłady zgodne z prawem oraz liczne bonusy na start. Bardzo wiele wybiera tę markę, gdyż można znaleźć w niej mecze za darmo przez internet.

Aby uruchomić stream z meczu, wystarczy posiadać darmowe konto na stronie bukmachera. W przypadku Fortuny rejestracja jest uproszczona do minimum, a wszystko dlatego, że nie musimy w niej weryfikować danych. Skan dokumentu nie jest tutaj wymagany od samego początku, dzięki czemu formalności mogą sobie nieco poczekać.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Legalne mecze za darmo HD

Dlaczego warto oglądać mecze Fortuna zamiast decydować się na transmisje na stronach z nielegalnymi streamami? Najważniejsze zalety to:

  • Dobra jakość transmisji
  • Brak niespodziewanych przerw w dostawie materiałów
  • Ogromny wybór meczów
  • Możliwość jednoczesnego oglądania i obstawiania
  • Dostęp także w specjalnej aplikacji na smartfony

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z was miał do tej pory okazję korzystać z transmisji meczów online. Właśnie dla takich osób powstał dostępny poniżej poradnik wideo. Zobaczcie, jak uruchomić transmisję na stronie Fortuny!

Fortuna aktualny kod promocyjny

Nie masz konta pozwalającego na oglądanie transmisji sportowych w Fortunie? Możesz założyć je w dowolnym momencie dnia i nocy!

Nie zapomnij, że tylko w trakcie rejestracji możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego. Wystarczy wpisać „BETONLINE” – bonus powitalny to 1000 PLN za wpłatę, 20 PLN bez depozytu i 100 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jak oglądać mecze na Fortunie?
5 (100%) 2 votes