Nasze ulubione firmy bukmacherskie – gdzie najczęściej stawiamy kupony?

Nasze ulubione firmy bukmacherskie – gdzie najczęściej stawiamy kupony?

Pewnie wiele razy zastanawiałeś się nad tym tematem, prawda? W gronie ulubionych podmiotów hazardowych Polaków znajduje się kilka wariantów. Nasi rodacy chętnie obstawiają nie tylko zakłady bukmacherskie (zaraz zaś przekonasz się, co jest szczególnie często wybierane). Coraz większą popularnością cieszą się także rozmaite… gry Lotto, które można typować online.

STS

Na pierwszym miejscu pod kątem popularności bez wątpienia znajduje się firma bukmacherska STS. To właśnie tam ludzie zainteresowani sportem itp. najczęściej puszczają kupony. Od razu warto zwrócić uwagę na jeden aspekt. Chodzi o uniwersalność. Wszak możesz grać nie tylko w punktach stacjonarnych; mniej więcej równomiernie rozsianych po całej Polsce. Nie ma przeszkód, aby typować przez sieć. Dodatkowo do wyboru jest aplikacja mobilna; przydatna i prosta w obsłudze. Przede wszystkim preferujesz typowanie ze swojego domu, czy mieszkania? Dlatego w tym momencie zastanawiasz się, jak grać w STS przez internet? Nie ma tutaj na szczęście nic trudnego. Przede wszystkim trzeba założyć konto na stronie głównej tego bukmachera online. Następnie warto wpłacić pierwszy depozyt. W końcu dzięki temu będziesz mógł obstawiać. Jeśli zaś dokonasz wpłaty, to zainkasujesz jej podwojenie. Aż do poziomu 1200 PLN.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna

Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Generalnie Fortuna także działa legalnie. Tutaj również nie brakuje uniwersalności na najwyższym możliwym poziomie. Wszak możesz obstawiać nie tylko w punktach, ale także online, czy korzystając na co dzień z aplikacji mobilnej. Warto tutaj wspomnieć o oferowanych na start bonusach. A jest o czym opowiadać. Możesz np. otrzymać freebet w wysokości 20 PLN. I to… bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Należy tylko zarejestrować się i wpisać odpowiedni kod promocyjne we właściwe pole. Otrzymasz punkty, które możesz wymieniać na zakłady. Masz okazję od razu zagrać za 20 PLN albo podzielić to na kilka kuponów. Do dyspozycji graczy jest także główna promocja. W tym momencie firma bukmacherska Fortuna oferuje zaś zakład bez ryzyka do 600 PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gry Lotto

Nie musisz koncentrować całej swojej uwagi wyłącznie na podmiotach hazardowych. Nie ma bowiem przeszkód, by zajmować się np. grami Lotto. Wielu Polaków skreśla m.in. namiętnie numery Dużego Lotka. Możesz to robić nie tylko w kolekturach stacjonarnych, ale także przez internet. Trzeba tylko zarejestrować się na stronie https://www.lotto.pl/rejestracja#krok1. Możesz tam nie tylko grać, ale także uzyskiwać cenne informacje. Nie wiesz, jakie są wygrane w Eurojackpot? Na co dzień obstawiasz nie tylko Dużego Lotka, ale właśnie także tę grę? Oczywiście, wszystko zależy od rodzaju kumulacji. Obecnie można np. zainkasować nawet kilkadziesiąt milionów PLN. Ogólnie ewentualne wygrane są bardzo wysokie. Na powyższej stronie możesz zająć się rozmaitymi grami i gierkami. Nie ma przeszkód, by zapoznać się także z ich zasadami, aby dokładnie wiedzieć, jakie są tutaj możliwości.

Podobne artykuły

Back to top button