Najlepsze typy bukmacherskie pochodzą z zagranicznych stron?

Czy polskie strony są tylko klonami zagranicznych portali? W wielu branżach pewnie tak, ale w przypadku bukmacherki wcale tak być nie musi. Sprawdzamy, czy to prawda, że najlepsze typy bukmacherskie pochodzą ze stron z zagranicy.

Najlepsze typy bukmacherskie pochodzą z zagranicznych stron?
Najlepsze typy bukmacherskie pochodzą z zagranicznych stron?

Które typy bukmacherskie są najlepsze?

Po czym poznać dobre typy bukmacherskie? Przede wszystkim po skuteczności. Nie chodzi tutaj jednak o perspektywę krótkoterminową, ale patrzenie w szarszym wymiarze czasu. To, że ktoś raz czy dwa razy przegrał w krótkim odstępie wcale nie oznacza, iż jest złym typerem. Nawet tym naprawdę dobrym zdarzają się wpadki.

Wiele osób korzysta z gotowych typów z internetu i bardzo dobrze na tym wychodzi. Nie jest tak, że pewniaki z sieci nie są godne uwagi, bo absolutnie tak nie jest. Można podać wiele przykładów osób, które sporo zarabiają, posiłkując się pewniakami z sieci. Oczywiście, przy odpowiedniej analizie i z pewnym umiarem, który w wielu przypadkach potrafi uratować przed dotkliwą porażką.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli ktoś ma już za sobą etap poszukiwania dobrych typów bukmacherskich, prawdopodobnie doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż nie jest to szczególnie proste zadanie. Na szczęście, polskie portale tematyczne to jeszcze nie wszystko, gdyż coraz chętniej wykorzystuje się również potencjał stron z zagranicy. Czy takie działania mogą przynieść pozytywne efekty?

Pewniaki z zagranicznych stron – czy to ma w ogóle sens?

Czy korzystanie z typów z zagranicznych stron ma jakikolwiek sens, biorąc pod uwagę, że propozycji typerskich w naszym kraju znajdziemy całe mnóstwo? Jak najbardziej, bo typerzy spoza Polski mogą skupiać się na innych rozgrywkach czy dyscyplinach, a to daje okazję do poszerzenia swoich horyzontów bukmacherskich. Nie zapominajmy też, że im mniejsze zainteresowanie rynku danym typem, tym większa szansa na zdobycie dobrego kursu, a co za tym idzie – sporej wygranej.

Oczywiście, nie jest też tak, że pewniaki z zagranicy są idealne pod każdym względem. Absolutnie tak nie jest i niektórzy dość szybko mają okazję się o tym przekonać. Jeżeli więc szukacie poza krajem typów, które zawsze dadzą zarobić, na pewno szybko się rozczarujecie. Takich pewniaków po prostu nie ma i to bez względu na to o jakich stronach mówimy!

Obstawiasz NBA, baseball czy inne „amerykańskie” sporty? Warto znać angielski!

Korzystanie z zagranicznych stron bukmacherskich wiąże się z koniecznością czytania analiz w języku obcym. Tutaj translator nie pomoże, bo typerzy często posługują się skrótami, potocznymi wyrażeniami i tym podobnymi. To przeszkoda, którą nie wszyscy będą w stanie od razu przeskoczyć.

Mimo wszystko, jeżeli interesuje nas obstawianie MLB, NBA czy innych amerykańskich lig lub sportów, warto trochę się przemęczyć. Można dzięki temu dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, poznać ciekawostki dotyczące pewnych sportów, a nawet znaleźć perełkę informacyjną, która nie jest dostępna dla polskich typerów na forach.

Skuteczne granie u bukmachera
Skuteczne granie u bukmachera

Tutaj dochodzimy jednak do jeszcze jednej bardzo ważnej kwestii: dany sport trzeba znać, bo korzystanie z analiz bez odpowiedniej wiedzy może wpędzić w niemałe kłopoty. Obstawianie dyscyplin, o których nie mamy zielonego pojęcia, to jak proszenie się o przegraną. Możecie być pewni, że z czegoś takiego nigdy nie wynika nic pozytywnego. Komentarze doświadczonych typerów na pewno wam to potwierdzą.

Które strony warto odwiedzać, a jakie można sobie odpuścić?

Jeżeli szukacie konkretów, na pewno strona Oddsonnet.com będzie jedną z tych, które zostaną wam polecone na samym początku. To portal doskonale znany zagranicą, a znajdziecie w nim szybkie typy bukmacherskie na każdy dzień i kursy na najpopularniejsze wydarzenia.

Popularność pewnych stron nie jest przypadkowa i trzeba mieć to na uwadze. Jeżeli w branży bukmacherskiej ktoś nie radzi sobie najlepiej, szybko wypada z obiegu i jego miejsce jest zajmowane w mgnieniu oka. Właśnie dlatego tak ważne jest to, by sprawdzać, jak długo konkretna strona działa na rynku.

Jeżeli znajdziecie portal, który oferuje typy za pieniądze albo dopiero zaczyna swoją działalność, raczej powinniście sobie darować przygody z tego typu miejscami. Obserwujcie je, ale nic poza tym.

Polskie darmowe pewniaki – korzystać czy nie?

Darmowe pewniaki bukmacherskie znajdziemy teraz nawet na stronach, które na co dzień pozwalają na czytanie newsów sportowych. Oczywiście, że warto sprawdzać, co eksperci rekomendują obstawiać i jak najbardziej dobrze jest czytać ich analizy. Zawsze musimy jednak sprawdzać każdy typ we własnym zakresie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy konkretne argumenty przekonują nas do grania w ten czy inny sposób.

STS oferta na dziś. Zakłady bukmacherskie online
STS oferta na dziś. Zakłady bukmacherskie online

Jeżeli chcemy być skutecznymi typerami, w dłużej perspektywie czasu nie możemy swojej gry opierać wyłącznie na stawianiu meczów polecanych przez innych. Czytanie analiz uczy odpowiedniego myślenia, ale nie osiągniemy sukcesu bez grania na własny rachunek i na podstawie własnych przekonań.

Osoby, które boją się ciężkich początków, mogą na stronie internetowej www.STS.pl otworzyć darmowe konto do legalnego obstawiania. Kod promocyjnyBETONLINE” pozwala w tym przypadku na zdobycie aż 29 PLN bez depozytu na dobry początek. Pieniądze otrzymuje się za samo założenie profilu – nie trzeba robić niczego innego!

A jak wy wybieracie dla siebie typy do obstawiania? Korzystanie z polskich stron czy raczej tylko tych zagranicznych?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button