Betclic daje wygrane ekstra 100%! Tylko na mecz Holandia – Polska w Lidze Narodów!

Jeżeli planujemy obstawiać mecz Holandia – Polska w Lidze Narodów, na pewno ucieszymy się na wiadomość, że w Betclic można zgarnąć wygrane większe aż o 100%!

Betclic daje wygrane ekstra 100%! Tylko na mecz Holandia - Polska w Lidze Narodów!
Betclic daje wygrane ekstra 100%! Tylko na mecz Holandia – Polska w Lidze Narodów!

Bonus dla typerów i fanów meczów reprezentacyjnych

Nie wszyscy są fanami meczów reprezentacyjnych, jednak fakty są takie, że spotkania Holandia – Polska wielu nie mogło się doczekać. Pierwszy gwizdek arbitra już 4 września o godzinie 20.45.

Kibice naszej kadry mogą być niepocieszeni tym, że to „Oranje” są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w piątkowy wieczór. Jeżeli pokonają Polaków na swoim terenie, dadzą typerom zarobić niewiele – kurs to niecałe 1.50. Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku typowania na kadrę Jerzego Brzęczka. Tutaj mówimy o notowaniach rzędu 7.00!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeżeli chcemy do naszych wygranych u bukmachera dołożyć premię nawet 100%, wystarczy, że dokładnie sprawdzimy, co oferuje portal www.Betclic.pl w najnowszej promocji dla graczy.

Kupon z typem na mecz Holandia – Polska może dać zarobić więcej od 25 do nawet 100% – wszystko zależy od tego, na jaki kurs zdecyduje się ktoś postawić:

  • między 2.00 a 2.50 – ekstra 25%
  • między 2.51 a 3.50 – ekstra 50%
  • 3.51 lub więcej – ekstra 100%

Betclic patrzy tylko na typy Holandia – Polska!

W promocji brane są pod uwagę tylko i wyłącznie typy na spotkanie Holandia – Polska, co znaczy, że granie na inne wydarzenia nie kwalifikuje się do bonusu. Na jedno konto można otrzymać tylko jedną premię. W przypadku wygranego więcej niż jednego kuponu, zawsze liczy się ten z najwyższym kursem.

Aby zakwalifikować się do promocji, trzeba postawić zakład SOLO z typem na mecz Holandia – Polska. Zagrać można na dowolny scenariusz, a wszystkie warunki to:

  • postawienie typu w dniach 2-4 września
  • minimalna stawka 20 PLN
  • kurs uprawniający do odebrania bonusu
  • tylko wygrane kupony
  • maksymalny bonus 100 PLN

Dodatkowe pieniądze wypłacone zostaną do 7 września do godziny 16. Przelew następuje automatycznie – nie trzeba się nigdzie upominać, zgłaszać i tak dalej.

Uwaga! Aby skorzystać z promocji, należy się do niej zapisać na oficjalnej stronie bukmachera, czyli www.Betclic.pl.

Tak brzmi betclic kod promocyjny!
Tak brzmi betclic kod promocyjny!

Cashback w Betclic Polska to aż 550 złotych!

Osoby, które nie są jeszcze zarejestrowane w Betclic, mogą na stronie www.Betclic.pl założyć darmowe konto i to w ciągu kilku chwil. Aktywny kod promocyjny brzmi „KOD550„, a dla nowo zarejestrowanych przygotowano aż 550 złotych zwrotu!

Cashback Betclic to otrzymanie pełnego zwrotu (minus podatek) zagranej stawki w pierwszym kuponie bukmacherskim po rejestracji. Maksymalnie jest to 550 złotych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button