Cashback Forbet. 99 PLN do zwrotu przez cały weekend!

Obstawianie meczów weekendowych nie należy do prostych spraw, dlatego w Forbet można zgarnąć do 10 marca aż 99 PLN zwrotu w przypadku niepowodzenia!

Cashback Forbet. 99 PLN do zwrotu przez cały weekend!
Cashback Forbet. 99 PLN do zwrotu przez cały weekend!

Zwrot za przegraną u bukmachera

Nie musisz być bukmacherskim wyjadaczem, by skorzystać z najnowszej oferty Forbet. Dostępna jest ona dla każdego, kto posiada konto do obstawiania, a także spełni proste warunki regulaminu promocji.

Do oferty wliczają się jedynie kupony postawione za dokładnie 99 PLN. Zakład musi zawierać mecze z Premier League, La Liga, Ligue 1, Bundesligi, Serie A i/lub Esktraklasy.

sts freebet online
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli zagrasz za stawkę mniejszą niż 99 PLN, twój kupon nie będzie brany pod uwagę. Musisz także zwrócić uwagę na to, by wszystkie zdarzenia postawione posiadały kurs co najmniej 1.35.

Obstawianie z cashbackiem Forbet

Tylko od ciebie zależy czy będziesz grał na żywo, czy też live. Wszystkie zakłady tego typu są kwalifikowane.

Na jedno konto może przypaść tylko jeden zwrot. Cashback przyznaje się jedynie w momencie, gdy uczestnikowi oferty nie powiedzie się wytypowanie jednego z meczów na kuponie.

Obrót premią wynosi 4x, po kursie co najmniej 2.0. Bonus oczekuje na koncie gracza przez 30 dni. Po przekroczeniu tego czasu jest automatycznie usuwany i nie można z niego skorzystać w późniejszym terminie.

Lubisz obstawianie na wysokie stawki, a może raczej lubisz minimalizować ryzyko? Bez względu na to jaką masz strategię obstawiania, na pewno nieraz podwinęła ci się noga! I jakby nie patrzeć, taka promocja jak ta od Forbet może cię uratować! ;)


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button