Obstawiasz STS Wirtualne Sporty? Zgarnij zwrot!

Osoby grające w STS mogą skorzystać ze zwrotu na Wirtualne Sporty przez cały tydzień. Poznaj szczegóły regularnej promocji dla wszystkich klientów tego bukmachera!

Obstawiasz STS Wirtualne Sporty? Zgarnij zwrot!
Obstawiasz STS Wirtualne Sporty? Zgarnij zwrot!

Wirtualne Sporty STS. Promocja 2019

Nie musisz zapisywać się do tej promocji, jeśli chcesz z niej skorzystać. Twoim zadaniem jest postawienie kuponu SOLO bądź AKO, który będzie składał się jedynie z typów na Wirtualne Sporty z oferty STS.

W każdym tygodniu można otrzymać zwrot z trzech pierwszych nietrafionych kuponów. Łącznie cashback może wynieść 30 PLN i przyznawany jest automatycznie.

totolotek darmowy bonus
totolotek darmowy bonus

Bonusy bukmacherskie STS

Nie masz jeszcze konta u bukmachera online? Aby aktywować STS promocje musisz być osobą zarejestrowaną. Pamiętaj, że kod promocyjnyBETONLINE” daje na start 29 PLN jako bonus bez depozytu i nawet 1000 PLN przy pierwszej wpłacie.

Oferta jest organizowana regularnie. Dostępna jest do odwołania. Punkty stacjonarne STS nie są brane pod uwagę, co oznacza, iż liczy się jedynie aktywność internetowa.

Szukasz buka z dużą ilością promocji? Zerknij na Fobet promocje na każdy dzień, które pozwalają na zdobycie naprawdę dużej ilości bonusów i to od poniedziałku do niedzieli.

A co powiesz na specjalny LV BET bonus bez wpłaty? Na start do zgarnięcia jest 20 PLN jako premia bez depozytu i nawet 1500 PLN za pierwsze dwie wpłaty!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button