Bukmacher i szybkie wypłaty wygranych

Niektórzy uważają, że dobry bukmacher oferuje szybkie wypłaty wygranych. Na pewno nie jest to reguła, ale trzeba przyznać, że taka opcja wyjątkowo ułatwia życie!

Bukmacher i szybkie wypłaty wygranych
Bukmacher i szybkie wypłaty wygranych

Szybkie wypłaty u Polskich bukmacherów

Kiedy chcemy wpłacić pieniądze do bukmachera online, zazwyczaj czas realizacji jest wręcz ekspresowy. Wypisujemy przelew, zatwierdzamy i gotowe – możemy zacząć obstawianie. Chociaż bardzo byśmy tego chcieli, w przypadku wypłat nie zawsze jest tak kolorowo.

Średnio wygrane otrzymuje się na konto bankowe w ciągu 2 dni roboczych. Warto podkreślić to ostatnie słowo, gdyż daje nam ono jasno do zrozumienia, że nie mamy co liczyć na otrzymanie pieniędzy w weekend czy święto.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracze często pytają się, ile idą wygrane od bukmachera. Trudno na to pytanie odpowiedzieć uniwersalnie, gdyż czasy realizacji zleceń są bardzo różne i zależą od wielu czynników.

Jeżeli nie chcemy mieć problemów z czekaniem na przelew, możemy skorzystać z usług firmy bukmacherskiej, która oferuje metodę ekspresowych wypłat. Niestety, na ten moment dużego wyboru w Polsce nie ma.

Obecnie z największą liczbą banków w kwestii ekspresowych wypłat współpracuje marka LvBET. Konto do obstawiania u tego bukmachera da się założyć dosłownie w kilka sekund i to – rzecz jasna – bez żadnych opłat.

Nie płaci się również za samą opcję szybkiego przelewu. Ani bukmacher, ani bank nie pobierają z tego tytułu jakichkolwiek prowizji! :)

Wpisz kod „BETONLINE” przy rejestracji na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button