Największe wygrane bukmacherskie

Nie ma co ukrywać, że to największe wygrane bukmacherskie wzbudzają największe emocje. Kto jest typerem, który wygrywa w naszym kraju najwięcej?

Największe wygrane bukmacherskie
Największe wygrane bukmacherskie

Ile można wygrać u bukmachera w Polsce?

Nie ma ogólnej zasady, która definiowałaby, kiedy daną wygraną możemy uznać za wysoką, a kiedy nie. Wszystko zależy, rzecz jasna, od punktu widzenia, bo przecież dla jednego 100 złotych to już sporo, a dla innego – wręcz przeciwnie. 

Najprostsza, uniwersalna definicja mówi nam, że wysokie wygrane bukmacherskie to takie, które nie pojawiają się na co dzień, czyli są ponadprzeciętne. Wygrana 3000 złotych za 2 złote to coś, ale już taka sama suma wygrana za stawkę 2000 raczej nie robi na nikogo większego wrażenia. 

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherski rekord Polski należy do pewnego gracza legalnej marki Fortuna, który jednym zakładem za niską stawkę zarobił sobie na dom jednorodzinny pod miastem. Mówiąc wprost – wydał 20 złotych, a zgarnąć ponad 500.000!

Bukmacherzy online podają aktualne informacje na temat efektownych wygranych, dzięki czemu możemy stwierdzić, kiedy pobite zostały różnego rodzaju rekordy. Co oczywiste, nikt nie podaje danych zwycięzców, tak więc nie można stwierdzić, komu ogółem udało się na bukmacherce zarobić najwięcej w ciągu jednego roku. 

Jeżeli interesują was wysokie wygrane, pamiętajcie, że najpierw trzeba zacząć od regularnych, ale niekonicznie pokaźnych, zysków. Dopiero z biegiem czasu można pokusić się o nieco bardziej szalone typy. Oczywiście, tylko takie, które będą poparte odpowiednimi argumentami! 

Gdzie można wygrać najwięcej? Wszystko zależy od tego, jakie kursy oferuje dana strona i jakiego rodzaju promocje organizuje. Na ten moment bardzo popularna w Polsce strona do obstawiania to www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button