Betclic.pl – kod promocyjny na bonus za darmo

Chcesz dokonać rejestracji na legalnej stronie internetowej BetClic.pl? Zobacz, jaki kod promocyjny dla graczy ma ten bukmacher i jaki bonus za darmo można zgarnąć na dobry początek przygody z obstawianiem!

Betclic.pl - kod promocyjny na bonus za darmo
Betclic.pl – kod promocyjny na bonus za darmo

BetClic bonus na start

Legalny bukmacher BetClic posiada licencję od września 2018 roku, jednak dopiero w 2019 rozpoczął swoją działalność w naszym kraju. Jak wiadomo, graczy przede wszystkim interesuje bonus powitalny, jaki można zgarnąć za darmo w Betclic.

BetClic cashback jest propozycją dla wszystkich nowych graczy. Polega ona na tym, iż nowi klienci mogą otrzymać nawet 510 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego debiutanckiego zakładu. Jest to swego rodzaju zakład bez ryzyka, czyli obstawiamy kupon, a jeśli okaże się on nietrafiony to Betclic zwraca nam pełną stawkę kuponu do kwoty 510 PLN.

obstawianie bez podatku w betfan
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Zwrot w BetClic odbiera się automatycznie. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Dla nowych klientów przygotowano, rzecz jasna, specjalny kod promocyjny, którego treść znajdziecie poniżej. Ale uwaga! Hasło bonusowe może być podane tylko przy rejestracji – później nie ma już takiej możliwości!

Betclic bonus za darmo. Jaki kod promocyjny?

Nie wszyscy mogą odbierać bonus 510 PLN w Betclic. Jest to premia, którą przygotowano tylko dla tych, co znają kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? Nie ma tutaj nic trudnego do zapamiętania – wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać KOD510.

Dlaczego piszemy, iż jest to bonus za darmo? Otrzymujemy 10 PLN więcej, niż w normalnych okolicznościach, a wykonujemy dokładnie takie same kroki. Innymi słowy, zgarniamy większy cashback za obstawianie tego samego! :)

Do wykorzystania dodatkowego bonusu w Betclic potrzebny jest kod promocyjny. Brzmi on KOD510 i może być wpisany tylko przy zakładaniu konta online. Jeżeli nie podamy kodu na samym początku, później nie będziemy już mieli takiej możliwości.

Betclic polska cashback bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Cashback bukmacherski w Betclic

Bonus powitalny w Betclic jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią sprawdzać możliwości danego bukmachera bez żadnego ryzyka. Bo tak naprawdę nie przegrywa się wówczas 500 PLN, a po prostu otrzymuje się ich zwrot w formie premii!

Niektórzy preferują odbieranie bonusów za depozyt. Takich prezentów jest jednak na rynku na tyle dużo, że coś zupełnie innego na pewno nie zaszkodzi!

W przypadku bukmachera BetClic mówimy o firmie z wieloletnim doświadczeniem – na pewno będzie chciała być jednym z lepszym zakładów sportowych w naszym kraju. Czy tak się stanie? Już teraz można powiedzieć jedno – ma wielu zwolenników i nie może narzekać na brak popularności.

Obstawianie legalne w Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Betclic nie pozwoli sobie żeby w rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce na podium. To bukmacher, który ma ogromne ambicje. Dlatego tak chętnie oferuje graczom promocje i darmowe bonusy.

Interesują cię jeszcze inne różne bonusy? Zerknij na nasze zestawienie kody promocyjne 2019 i zobacz, jakie promocje na ten moment można otrzymać u legalnych bukmacherów w Polsce. Kto wie, może właśnie dzięki nam znajdziesz dla siebie najlepszy kod bonusowy? ;)


BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button