Chcesz dokonać rejestracji na legalnej stronie internetowej BetClic.pl? Zobacz, jaki kod promocyjny dla graczy ma ten bukmacher i jaki bonus za darmo można zgarnąć na dobry początek przygody z obstawianiem!

Betclic.pl - kod promocyjny na bonus za darmo
Betclic.pl – kod promocyjny na bonus za darmo

BetClic bonus na start

Legalny bukmacher BetClic posiada licencję od września 2018 roku, jednak dopiero w 2019 rozpoczyna swoją działalność w naszym kraju. Jak wiadomo, graczy przede wszystkim interesuje bonus powitalny, jaki będzie można zgarnąć za darmo w Betclic.

BetClic cashback jest propozycją dla wszystkich nowych graczy. Polega ona na tym, iż nowi klienci mogą otrzymać nawet 200 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego debiutanckiego zakładu. Jest to swego rodzaju zakład bez ryzyka, czyli obstawiamy kupon, a jeśli okaże się on nietrafiony to Betclic zwraca nam pełną stawkę kuponu do kwoty 200 PLN.

forbet bonus za darmo 2019
forbet bonus za darmo 2019

Zwrot w BetClic odbiera się automatycznie. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.betclic.pl . Na ten moment żaden kod promocyjny BetClic nie jest dostępny, co nie oznacza, że wkrótce się to nie zmieni.

Cashback bukmacherski w Betclic

Bonus powitalny w Betclic jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią sprawdzać możliwości danego bukmachera bez żadnego ryzyka. Bo tak naprawdę nie przegrywa się wówczas 200 PLN, a po prostu otrzymuje się ich zwrot w formie premii!

W przypadku bukmachera BetClic mówimy o firmie z wieloletnim doświadczeniem – na pewno będzie chciała być jednym z lepszym zakładów sportowych w naszym kraju. Na pewno ta firma nie pozwoli sobie żeby w rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce nie być na pierwszym miejscu, to bukmacher, który ma ogromne ambicje. Dlatego tak chętnie oferuje graczom promocje i darmowe bonusy.

Interesują cię jeszcze inne różne bonusy? Zerknij na nasze zestawienie kody promocyjne 2019 i zobacz, jakie promocje na ten moment można otrzymać u legalnych bukmacherów w Polsce. Kto wie, może właśnie dzięki nam znajdziesz dla siebie najlepszy kod bonusowy? 😉


BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5.0
02