Chcesz dokonać rejestracji na legalnej stronie internetowej BetClic.pl? Zobacz, jaki kod promocyjny dla graczy ma ten bukmacher i jaki bonus za darmo można zgarnąć na dobry początek przygody z obstawianiem!

Betclic.pl - kod promocyjny na bonus za darmo
Betclic.pl – kod promocyjny na bonus za darmo

BetClic bonus na start

Legalny bukmacher BetClic posiada licencję od września 2018 roku, jednak dopiero w 2019 rozpoczął swoją działalność w naszym kraju. Jak wiadomo, graczy przede wszystkim interesuje bonus powitalny, jaki będzie można zgarnąć za darmo w Betclic.

BetClic cashback jest propozycją dla wszystkich nowych graczy. Polega ona na tym, iż nowi klienci mogą otrzymać nawet 500 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego debiutanckiego zakładu. Jest to swego rodzaju zakład bez ryzyka, czyli obstawiamy kupon, a jeśli okaże się on nietrafiony to Betclic zwraca nam pełną stawkę kuponu do kwoty 500 PLN.

Zwrot w BetClic odbiera się automatycznie. Wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Dla nowych klientów przygotowano, rzecz jasna, specjalny kod promocyjny, którego treść znajdziecie poniżej. Ale uwaga! Hasło bonusowe może być podane tylko przy rejestracji – później nie ma już takiej możliwości!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Cashback bukmacherski w Betclic

Bonus powitalny w Betclic jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią sprawdzać możliwości danego bukmachera bez żadnego ryzyka. Bo tak naprawdę nie przegrywa się wówczas 500 PLN, a po prostu otrzymuje się ich zwrot w formie premii!

Niektórzy preferują odbieranie bonusów za depozyt. Takich prezentów jest jednak na rynku na tyle dużo, że coś zupełnie innego na pewno nie zaszkodzi!

W przypadku bukmachera BetClic mówimy o firmie z wieloletnim doświadczeniem – na pewno będzie chciała być jednym z lepszym zakładów sportowych w naszym kraju. Czy tak się stanie? Już teraz można powiedzieć jedno – ma wielu zwolenników i nie może narzekać na brak popularności.

Obstawianie legalne w Betclic. ZOBACZ VIDEO:

Betclic nie pozwoli sobie żeby w rankingu najlepszych bukmacherów w Polsce na podium. To bukmacher, który ma ogromne ambicje. Dlatego tak chętnie oferuje graczom promocje i darmowe bonusy.

Interesują cię jeszcze inne różne bonusy? Zerknij na nasze zestawienie kody promocyjne 2019 i zobacz, jakie promocje na ten moment można otrzymać u legalnych bukmacherów w Polsce. Kto wie, może właśnie dzięki nam znajdziesz dla siebie najlepszy kod bonusowy? 😉


BEM Operations Limited (operator Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.