Bonus powitalny Totolotek. Bukmacher oferuje ponad 500 zł na start!

Ile można otrzymać u bukmachera Totolotek jako bonus powitalny? Ponad 500 złotych, a to wszystko za wykonanie dwóch nieskomplikowanych kroków! Każdy może poznać szczegóły w dowolnym momencie!

Bonus powitalny Totolotek. Bukmacher oferuje ponad 500 zł na start!
Bonus powitalny Totolotek. Bukmacher oferuje ponad 500 zł na start!

Legalny bukmacher z dużym bonusem powitalnym

Wiele osób kieruje się przede wszystkim kwotą przy wyborze bonusu powitalnego. Tymczasem okazuje się, że za ilością nie zawsze chodzi jakość i trzeba być tego świadomym. Na pewno o premii przygotowanej przez Totolotka nie można napisać, że jest najwyższa w kraju. Mimo wszystko, wybiera ją bardzo wiele osób, a to trudno nazwać przypadkiem.

Jeżeli interesuje nas legalny bukmacher z dużym bonusem na stronie www.Totolotek.pl prawdopodobnie nie znajdziemy tego, czego szukamy najbardziej. Nie zmienia to jednak faktu, że mówimy tutaj o jednej z najpopularniejszych ofert powitalnych na rynku!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Co można dostać w Totolotku? Na start nawet pół tysiąca!

Pół tysiąca złotych za dokonanie jednej wpłaty? Na stronie www.Totolotek.pl właśnie tyle wynosi pierwszy bonus powitalny do odebrania tuż po założeniu konta. Jeżeli chcemy skorzystać z tej promocji, wystarczy, że zarejestrujemy profil, a następnie zlecimy pierwszy przelew.

Zasada jest prosta: bonus przyznawany jest w formie doładowania o wartości 100% wartości debiutanckiej wpłaty gracza. Jeżeli ktoś zdeponuje 100 złotych, otrzyma na konto 200 złotych na grę i tak aż do kwoty, w której z bonusem 500 złotych można mieć 1000 złotych na obstawianie!

Uwaga! Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na www.Totolotek.pl trzeba zaznaczyć opcję „Tak, chcę bonus powitalny”. Jeżeli tego nie zrobimy, nie będziemy mieli możliwości, by dostać na start dodatkowe pieniądze.

💵 Totolotek bonus powitalny. Jak go odebrać? 💵
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Wejście na www.Totolotek.pl
  2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – kod promocyjny nie jest wymagany!
  3. Dokonanie pierwszej wpłaty
  4. Odebranie bonusu 100% do kwoty 500 złotych!

Grasz mobilnie? Totolotek daje 49 PLN za pobranie aplikacji!

aplikacja mobilna Totolotek
aplikacja mobilna Totolotek

Bukmacher Totolotek swoim graczom oferuje też aplikację mobilną do obstawiania. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy często spędzają czas poza domem, a mimo to zawsze znajdą chwilę, by pomyśleć o jakimś pewniaku i okazji do zarobienia pieniędzy.

Apkę Totolotka znajdziemy na systemy iOS oraz Android. Obecnie na stronie www.Totolotek.pl mamy informację, że przy pierwszej mobilnej wpłacie do odebrania jest ekstra bonus do kwoty 49 PLN. Co trzeba zrobić, by go zgarnąć?

Najważniejsze jest zlecenie przelewu, czyli wpłacenie czegoś na konto typerskie. Totolotek wymaga, by było to co najmniej 20 złotych – od kwoty depozytu przyznaje bonus 100% do 49 PLN, który może być wykorzystany na obstawianie meczów na telefonie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button