Jaki bonus powitalny jest w Forbet?

Zastanawiasz się nad założeniem konta u legalnego bukmachera Forbet? Dowiedz się z jakiej oferty powitalnej na start można obecnie skorzystać w tym portalu!

Jaki bonus powitalny jest w Forbet?
Jaki bonus powitalny jest w Forbet?

Forbet bonus powitalny

Promocję powitalną od Forbet reklamuje Artur Boruc. Były bramkarz reprezentacji Polski jest jednym z ambasadorów bukmachera i można znaleźć go na wielu jego materiałach marketingowych.

Bonus powitalny Forbet jest ważny do odwołania. Być może skończy się dopiero w 2020 roku, ale ta wiadomość prawdopodobnie jeszcze będzie potwierdzona. Póki co trzeba pamietać żeby podczas rejestracji wpisać kod bonusowy: BETONLINE

Każdy nowy gracz zarejestrowany u bukmachera Forbet może odebrać nie jeden, nie dwa, ale aż trzy premie na start. Łącznie do zgarnięcia jest nawet 1200 PLN… a nawet więcej w przypadku, gdy podamy kod bonusowy.

bonus bez depozytu w forbet
Darmowy bonus bez depozytu w Forbet. Kod: BETONLINE

Bonus na start w Forbet

Promocja na start jest dostępna tylko w internecie. Punkty naziemne Forbet nie są brane pod uwagę!

  • 100% pierwszej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN
  • 75% drugiej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN
  • Połowa trzeciej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN

Obrót bonusowych środków musi nastąpić w ciągu 30 dni od ich zaksięgowania na koncie. Każdy gracz może otrzymać tylko jedną serię premii powitalnych, czyli kwotę wynoszącą maksymalnie 1250 PLN!

Obecnie kod promocyjny w Forbet brzmi: „BETONLINE”. Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisanie go w formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie internetowej www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button