Zastanawiasz się nad założeniem konta u legalnego bukmachera Forbet? Dowiedz się z jakiej oferty powitalnej na start można obecnie skorzystać w tym portalu!

Jaki bonus powitalny jest w Forbet?
Jaki bonus powitalny jest w Forbet?

Promocję powitalną od Forbet reklamuje Artur Boruc. Były bramkarz reprezentacji Polski jest jednym z ambasadorów bukmachera i można znaleźć go na wielu jego materiałach marketingowych.

Bonus powitalny Forbet jest ważny do odwołania. Być może skończy się 30 listopada 2018 roku, ale ta wiadomość prawdopodobnie jeszcze będzie potwierdzona.

Każdy nowy gracz zarejestrowany u bukmachera Forbet może odebrać nie jeden, nie dwa, ale aż trzy premie na start. Łącznie do zgarnięcia jest nawet 1200 PLN… a nawet więcej w przypadku, gdy podamy kod bonusowy.

Promocja na start jest dostępna tylko w internecie. Punkty naziemne Forbet nie są brane pod uwagę!

  • 100% pierwszej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN
  • 75% drugiej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN
  • Połowa trzeciej wpłaty – maksymalny bonus 400 PLN

Obrót bonusowych środków musi nastąpić w ciągu 30 dni od ich zaksięgowania na koncie. Każdy gracz może otrzymać tylko jedną serię premii powitalnych, czyli kwotę wynoszącą maksymalnie 1250 PLN!

Obecnie kod promocyjny w Forbet brzmi: „BETONLINE”. Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisanie go w formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie internetowej www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Jaki bonus powitalny jest w Forbet?
5 (100%) 2 votes