Zarabianie na bukmacherce. Jakie są realne zyski?

Zarabianie na bukmacherce to temat, który chyba jeszcze przez wiele czasu nie zejdzie z ust miłośników obstawiania. Czy rzeczywiście da się zyskiwać środki, stawiając na swoich faworytów? Podajemy realne zyski i możliwości dla każdego!

Zarabianie na bukmacherce. Jakie są realne zyski?
Zarabianie na bukmacherce. Jakie są realne zyski?

Obstawianie meczów. Jaki zarobek?

Obstawianie wydarzeń sportowych jest dość pasjonującym zajęciem. Nie ma chyba na świecie fana piłki nożnej czy tenisa, który nie chciałby zarabiać pieniędzy na swojej wiedzy dotyczącej konkretnej dyscypliny.

Trudno się dziwić, iż zakłady bukmacherskie online są coraz popularniejsze w naszym kraju, a zarabianie na bukmacherce to temat, który często przewija się w internecie.

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

System bukmacherki do zarabiania

Nie ma czegoś takiego jak system bukmacherski, który będzie wam przynosił same zyski. Nie znajdziecie też nigdzie darmowego czy płatnego bloga, który da wam gwarancję „wyciągania” chociażby kilkunastu złotych tygodniowo! Jeżeli planujecie pójść w tej kwestii na łatwiznę, tak naprawdę możecie już teraz zająć się czymś innym, niż obstawianie.

Na dobry początek potrzebny jest wam poradnik bukmacherski, który przedstawi realną sytuację, a nie będzie obiecywał gruszki na wierzbie. Owszem, obstawianie meczów i wygrywanie jest możliwe, ale przede wszystkim zależy to od nas samych, a nie innych.

Często początkujący typerzy pytają się, czy na bukmacherce można zarabiać. Jest to jak najbardziej realne, ale na pewno w grę od samego początku nie wchodzą duże sumy pieniędzy. Zawsze w przypadku obstawiania trzeba patrzeć optymistycznie, ale nie w przesadnym tego słowa znaczeniu.

Inwestujesz 50 złotych, by wygrać 220. Jak na chwilę "pracy" - to całkiem nieźle!
Inwestujesz 50 złotych, by wygrać 220. Jak na chwilę „pracy” – to całkiem nieźle!

Najlepsze typy bukmacherskie

Nie liczcie na to, że wystarczy wykupić typy bukmacherskie VIP, by z dnia na dzień stać się milionerem. Jeżeli ktoś rzeczywiście potrafi obstawiać, raczej szkoda mu czasu na to, by swoje typy przekazywać innym. Zyski na stronach oferujących pewniaki zazwyczaj są sztucznie windowane, by jak najwięcej graczy dało się złapać w swego rodzaju pułapkę.

Myślisz o zarabianiu na obstawianiu meczów? Przede wszystkim musisz rozwijać swoją wiedzę na temat sportu. Analizuj, czytaj statystyki i przeglądaj to, co inni piszą na forach takich jak Betonline. Pamiętaj również o tym, iż błędy zdarzają się wszystkim, nawet najlepszym i nie warto się nimi zniechęcać!

Ile można zarobić na obstawianiu?

Ile można zarobić na bukmacherce? Tak jak wam obiecywaliśmy, podajemy tutaj tylko i włącznie realne kwoty, a nie wyssane z palca. Nie bierzemy też pod uwagę najlepszych graczy z najlepszych, ponieważ osiągane przez nich zyski są poza zasięgiem zwykłych śmiertelników.

Jeżeli ktoś zawodowo gra u bukmachera, nie może liczyć na stały zarobek, jak w przypadku pracy na etacie. Zdarzają się miesiące, iż wygrywa 3000 złotych, a czasem 10000 złotych. Lepszy miesiąc nie oznacza jednak dla niego super zakupów i trwonienia pieniędzy – często taki zysk gracz odkłada na poczet innych miesięcy, by mieć większy margines błędu.

Na początku licz głównie na takie zyski!
Na początku licz głównie na takie zyski!

Co jest oczywiste, nikt nie myśli o zawodowym obstawianiu, kiedy przez dłuższy czas nie odnotowuje systematycznych zysków. Na dobry początek cieszcie się z każdej zarobionej złotówki. Powinniście też prowadzić statystyki gry – pozwalają one na obserwację zysków-strat i podsumowują je w przejrzystych formach.

Bonusy bez wpłaty pieniędzy. Gdzie najlepsze?

Dopiero zaczynacie przygodę z zakładami bukmacherskimi? Przypominamy, że u wielu buków można wykorzystać kody promocyjne na bonusy bez depozytu. Dzięki takim prezentom na start można sporo zyskać i to bez konieczności inwestowania własnych środków.

bonusy za darmo, czyli bez wpłaty pieniędzy
bonusy za darmo, czyli bez wpłaty pieniędzy

Oczywiście, nie można liczyć na to, iż bonusy wystarczą do odnotowywania porządnych wygranych. Dają jednak możliwość sprawdzenia w praktyce wszystkich opcji, jakie są dostępne na konkretnej stronie internetowej.

Masz pytania? Szukasz dobrych typów albo promocji? Śledź portal Betmaniak – nasza redakcja to ludzie z pasją, którym zależy głównie na tym, by bukmacherka stała się dla ciebie czymś ważnym!

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button