Bukmacher Fortuna jeszcze ładnych parę lat temu znany był przede wszystkim jako marka działająca stacjonarnie. Obecnie rządzi internet, ale gdzie tak naprawdę lepiej się obstawia?

Gdzie obstawiać w Fortunie. Online czy punkty?
Gdzie obstawiać w Fortunie. Online czy punkty?

Fortuna punkty stacjonarne

Odpowiedź na to pytanie, wbrew pozorom, jest dość oczywista. Owszem, granie w punktach naziemnych ma swoje uroki, ale prawda jest taka, że znacznie wygodniejsza jest gra przez internet!

Obstawianie w Fortunie online umożliwia nam nie tylko odebranie bonusu powitalnego czy korzystanie z regularnych ofert specjalnych. Możemy tutaj liczyć również na transmisje meczów na żywo czy zakłady live!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Ogromną zaletą Fortuny przez internet jest opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu. Jeżeli trafiliśmy trzy z czterech typów, nie musimy czekać na rozstrzygnięcie ostatniego spotkania, by zdobyć wygraną! Jest to bardzo przydatna funkcja szczególnie w przypadku osób początkujących, które często mają spore skłonności do ryzykowania.

fortuna punkty stacjonarne
fortuna punkty stacjonarne

Bukmacher Fortuna działa na rynku internetowym najdłuższej ze wszystkich legalnych bukmacherów w naszym kraju. Można w nim dokonywać płatności w ekspresowym tempie, a wypłata wygranych następuje sprawnie i nie ma z nią najmniejszych problemów.

Pamiętajmy też o tym, że portal do obstawiania jest dostępny całą dobę, natomiast punkty stacjonarne czynne są jedynie o określonych godzinach. Jeżeli obstawiamy rozgrywki za oceanem albo pracujemy o niestandardowych porach – może mieć to dla nas naprawdę ogromne znaczenie!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.