Czy Forbet TVbet to telewizja internetowa czy karty online?

Nazwa Forbet TVbet jest myląca, dlatego wiele osób nie do końca wie, co takiego określa. Sprawdzamy, czy wspomnianej usłudze bliżej do telewizji internetowej, czy może czegoś zupełnie innego jak karty online!

Czy Forbet TVbet to telewizja internetowa czy karty online?
Czy Forbet TVbet to telewizja internetowa czy karty online?

Forbet to legalny bukmacher online

Firma bukmacherska Forbet działa na polskim rynku od ponad czterech lat. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu możemy być pewni, iż korzystając z jej usług nie łamiemy przepisów, jakie obowiązują w naszym kraju. Ciekawostką jest fakt, że opisywany bukmacher nie tylko działa w internecie, ale także posiada swoje punkty stacjonarne. Terminale Forbet to automaty do zawierania zakładów, gdzie poza domem można grać na swoich faworytów dokładnie tak samo, jak przed ekranem komputera.

Dlaczego warto podkreślać to, że Forbet działa legalnie? To oczywiste – wszystkie opisywane przez nas usługi można sprawdzać do woli i korzystać z nich bezpiecznie i bez obaw o to, że złamie się przepisy prawa. To niezwykle istotne szczególnie gdy mówimy o takich sprawach jak darmowe mecze online oraz legalne karty online dla Polaków.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Forbet TVbet to legalna telewizja z meczami w internecie?

Bukmacherzy internetowi coraz chętniej pozwalają swoim graczom na jednoczesne obstawianie i oglądanie meczów online. Mimo że najczęściej mówi się o tym w przypadku firm jak Fortuna czy STS, warto dodać, iż Forbet także oferuje meczyki bez opłat w dziale z zakładami na żywo. Znajdziemy u niego transmisje w środku tygodnia oraz weekendy – bez względu na to czy chcemy oglądać bardzo popularne wydarzenia, czy niekoniecznie.

Najczęściej „telewizję” od Forbet określa się mianem „TV”, a nie „TVbet”, chociaż to drugie nazewnictwo także by pasowało. W końcu mówimy nie tylko o oglądaniu meczów, ale także ich obstawianiu. Nawet jeśli nie będziemy do końca wiedzieć co wpisać, by włączyć mecze w Forbet, wiele haseł powinno nas doprowadzić do strony internetowej www.iForbet.pl i tego, co oferuje.

Do korzystania ze streamów dostępnych dla graczy Forbet potrzebne jest jedynie darmowe konto typerskie, które można założyć w kilka chwil na www.iForbet.pl. Podobnie ma się sprawa z STS – tutaj także nie trzeba wykonywać specjalnie skomplikowanych kroków, by dostać dostęp do streamów bez opłat.

Forbet i legalne karty online

Karty online Forbet TVbet
Karty online Forbet TVbet

Bukmacher Forbet jako trzeci w naszym kraju wprowadził do swojej oferty legalne karty online. Warto przy tym dodać, że jest to pierwsza marka tego typu, w której znajdziemy blackjack dla Polaków, a nie jedynie pokera czy wojnę. Mimo że firma dość długo zapowiadała pojawienie się zakładów na karty, nazwa TVbet zaprezentowana została dopiero kilka chwil przed premierą.

Dlaczego właśnie nazwa Forbet TVbet? Wszystko przez usługodawcę, który przygotowuje dla graczy bukmachera materiały karciane. W przypadku strony www.iForbet.pl jest to zagraniczny podmiot TVbet. Analogicznie – w STS mamy Betgames, dlatego nazwa kart u tego buka brzmi STS Betgames.

Z jednej strony TVbet nie ma nic wspólnego z telewizją, a z drugiej może i niekoniecznie. W końcu mówimy o rozgrywce karcianej pokazywanej na żywo, gdzie nie występują krupierzy wirtualni a tacy w stu procentach realni. Rozgrywa jaką oferują Forbet karty online przypomina nieco telewizję interaktywną, co dla graczy powinno być bardzo dobrą wiadomością.

W co można grać w Forbet TVbet? Aktualna oferta

Aktualna oferta produktu Forbet TVbet cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, ponieważ w porównaniu z Betgames znajdziemy tutaj coś nieco innego, przede wszystkim produkcję blackjack. Niestety, żadna gra dostępna na stronie www.iForbet.pl nie jest po polsku, a więc niektórzy będą mogli czuć się zawiedzeni.

Obecnie Forbet TVbet to następujące gry:

Każdy stół dostępny jest o dowolnej porze dnia, bez względu na to czy interesują nas godziny szczytu, czy raczej nietypowe poranki lub bardzo późne wieczory. Dobra wiadomość jest również taka, że w Forbet TVbet możemy grać także na urządzeniach mobilnych.

Forbet TVbet czy STS Betgames – co jest lepsze?

Naturalne jest to, że cały czas pojawiają się porównanie Forbet TVbet oraz STS Betgames. Który z tych produktów jest lepszy? Jednoznacznie stwierdzić się tego nie da, gdyż każdy potrzebuje czegoś innego i ma też inne wymagania. Popularniejsza na pewno jest oferta dostępna na stronie www.STS.pl, gdzie znajdziemy – między innymi – pokera po polsku oraz masę innych zakładów na sport, wirtualne dyscypliny i wiele więcej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Usługa Forbet TVbet ma szansę zwojować rynek, ale pod warunkiem, że sam bukmacher nie spocznie na laurach i cały czas będzie swój produkt ulepszał. Przydałoby się jeszcze kilka nowości, a także jakaś produkcja dostępna w stu procentach w polskiej wersji językowej. Ta druga, wbrew pozorom, jest dla graczy bardzo istotna.

Na szczęście, nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć konto bukmacherskie zarówno na stronie www.STS.pl, jak i www.iForbet.pl. Konta są zawsze darmowe, a dodatkowo można na start zyskać bonusy powitalne!

Przypominamy, że obowiązuje w STS kod promocyjnyBETONLINE„, który daje nam aż 29 PLN bez depozytu na start! To jedyna w swoim rodzaju oferta na polskim rynku, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Podobne artykuły

Back to top button