Forbet TVbet – wojna, poker, blackjack online na pieniądze

ForBET to bukmacher będący jednym z najświeższych na naszym rynku (przynajmniej przy porównywaniu go z konkurencją). Swoje usługi świadczy od 2016 roku, od początku skupiając się na swoim kanale dystrybucji cyfrowej (dopiero po dwóch latach swojego działania wzbogacił go o punkty stacjonarne). W chwili obecnej wychodzi do swoich klientów nie tylko z pełną ofertą na popularne i mniej znane dyscypliny sportowe, ale i z kilkoma usługami mającymi urozmaicić im obstawianie. Jedną z takich usług są gry karciane – absolutna nowość w jego ofercie.

Forbet TVbet - wojna, poker, blackjack online na pieniądze
Forbet TVbet – wojna, poker, blackjack online na pieniądze

Gry karciane w forBET – czym tak właściwie są?

Gry karciane stanowią zupełnie nową usługę bukmachera forBET. Tak właściwie są to możliwe do obstawiania symulacje gier karcianych, w wielu aspektach przypominające istniejące u bukmacherów już od dawna sporty wirtualne. Oglądamy więc szybkie rozdania karciane, w międzyczasie typując na ich wyniki – na żywo, w bardzo szybkim tempie. W przeciwieństwie do sportów wirtualnych jednak gry karciane nie bazują na algorytmie komputerowym, a prawdziwej losowości. Nad ich przebiegiem czuwa prawdziwy krupier (a właściwie niemal zawsze krupierka), będący arbitrem każdej z gier.

Usługa samych gier dostarczania jest przez TVBet – forBET z kolei zajmuje się wyłącznie przyjmowaniem zakładu, nie mając żadnego wpływu na przebieg rozdań. Należy pamiętać, że w grach karcianych jesteśmy typerami – sami nie gramy więc w te gry, a zaledwie obserwujemy ich przebieg.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Przegląd gier karcianych w nowej usłudze forBET

W chwili obecnej forBET oddało nam do dyspozycji trzy gry karciane – Wojnę, Pokera oraz Blackjacka. Jako że jest to stosunkowo nowa usługa, w niedługim czasie można się spodziewać pojawienia w jej obrębie nowych gier. Poniżej przedstawiamy te już dostępne, pokrótce nakreślając zasady każdej z nich z naciskiem na aspekt typerski.

Wojna w grach karcianych forBET

Wojna karty w obrębie gier karcianych rozgrywa się na jej klasycznych zasadach. Bierze w niej więc udział dwoje graczy (jednym jest tutaj krupier), którzy otrzymują karty na dwóch etapach – w pierwszym jedna zostaje przyznana graczowi, a w drugim – krupierowi. Po tych dwóch etapach następuje porównanie kart, a zwycięzcą jest posiadacz karty o wyższej wartości. W przypadku obu kart o tej samej wartości, dochodzi o wojny, która w tym przypadku jest równoznaczna z wynikiem remisowym.

Proste zasady sprawiają, że jedno rozdanie w wojnie trwa niewiele poniżej dwóch minut. Z perspektywy typera, możemy sięgać zarówno po główne opcje typowania (na wygraną któregoś z uczestników rozgrywki lub remis), jak i na opcje poboczne, czyli to, jaka karta zostanie wyrzucona za chwilę (pod względem jej koloru lub rodzaju).

Poker w grach karcianych forBET

Poker udostępniany w usłudze gier karcianych rozgrywa się na zasadach jego najpopularniejszego wariantu – Texas Hold’em. W rozgrywce bierze więc udział sześciu graczy – wygrywa ten, któremu uda się stworzyć najlepszy układ pięciu kart. Cała rozgrywka dzieli się na cztery etapy. W tym pierwszym każdemu z graczy przydzielone są po dwie unikalne dla niego karty. W drugim, na środek stołu trafiają trzy, do których dostęp ma każdy – już tutaj pojawia się możliwość tworzenia układów. Na trzecim i czwartym etapie do puli kart wspólnych zostają dołożone dwie karty (jedna w trzecim i jedna w czwartym).

Granie w pokera online jest bardzo prostolinijne. Mamy bowiem zaledwie dwie opcje do obstawiania: postawienie na wygraną konkretnego gracza (dowolnym układem), albo na zwycięstwo konkretnego układu (bez znaczenia, który gracz nim wygra).

Forbet gry karciane online
Forbet gry karciane online

Blackjack w grach karcianych forBET

Równie popularną grą karcianą, co Poker, jest Blackjack, którego zasady znane są na całym świecie, nie tylko na scenie bukmacherskiej. W rozgrywce bierze udział dwóch graczy (tutaj uczestnikiem nie jest krupier), a każdy z nich otrzymuje taką samą ilość kart, każda z których ma swoją wartość (as to jeden punkt, walet 2, dama 3 a król 4 – karty liczbowe mają tę samą wartość punktową, co ich wartość główna). Wygra ten, komu uda się najbardziej zbliżyć wartością do liczby 21, przy czym przekroczenie jej wiąże się z automatyczną przegraną.

Rozdanie kończy się w trzech przypadkach: gdy wartość kart obu graczy wyniesie lub przekroczy 17, gdy któryś z graczy przekroczy wartość punktową 21 albo gdy w pierwszej rundzie któremuś uda się zdobyć tak zwany „złoty punkt”, a zatem dwa asy. Wtedy wygrywa w sposób automatyczny. Jeśli po pierwszej rundzie żadna z tych sytuacji nie będzie miała miejsca, przejdziemy do kolejnej fazy, w której krupier przydzieli każdemu z graczy po jednej dodatkowej karcie.

Z perspektywy typera, głównymi naszymi opcjami są takie stawiające na wygraną gracza pierwszego, wygraną gracza drugiego lub remis. Nie jest to nasza jedyna opcja – przed każdym z etapem możemy też postawić na:

  • ilość kart u jednego gracza wymaganą do rozstrzygnięcia (maksymalnie 5, minimalnie 2);
  • ilość punktów, która rozstrzygnie o losach rozdania (od 17 do 21);
  • bust lub brak busta, a zatem sytuację, w której któryś gracz przekroczy granicę 21 punktów (albo tego nie zrobi).

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button