Wygraj w STS dwa bilety na mecz Polski w el. do Euro 2020!

Wygraj w STS dwa bilety na mecz Polski w el. do Euro 2020!
Wygraj w STS dwa bilety na mecz Polski w el. do Euro 2020!

Bukmacher STS przygotował dla swoich klientów aż 25 podwójnych biletów na mecz Polska – Łotwa. Dowiedz się już teraz, co musisz zrobić, by zgarnąć jedną z wejściówek!

Jeżeli masz już konto w STS, wystarczy, że zalogujesz się na nie i przejdziesz do zakładki opisującej promocję z tego wpisu. Po zapisaniu się do niej każdy zagrany przez ciebie kupon pozwoli ci na zdobycie specjalnych punktów do tabeli.

STS przyzna nagrody główne aż 25 osobom, którym uda się zgromadzić w trakcie akcji najwięcej „oczek”. Co bardzo istotne, liczą się nie tylko wygrane kupony, ale także te, które nie poszły po naszej myśli!

Pakiet dla najlepszych to nie tylko podwójne zaproszenia na mecz Polski z Łotwą, ale także 50 PLN do wykorzystania na stronie STS oraz jej aplikacji mobilnej.

Jeżeli znajdziesz się wśród dwudziestu pięciu uczestników tuż po TOP 25, otrzymasz nagrodę pocieszenia w formie vouchera 25 PLN.

Nie masz jeszcze konta w STS? Możesz założyć je nawet bez weryfikacji danych, a to wszystko dosłownie w ciągu kilku sekund. Przy rejestracji do wykorzystania jest specjalny kod promocyjnyBETONLINE„.

W ofercie legalnego bukmachera STS można znaleźć nie tylko zakłady na tradycyjne dyscypliny, ale również wirtualne sporty czy sporty elektroniczne. Kursy bukmacherskie są tu dość solidne, a promocje organizowane częściej niż sporadycznie!

Obstawiłeś na swoich faworytów? STS sprawdź kupon online już teraz!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button