Pewniaki na dziś. Jak korzystać z pewnych typów bukmacherskich?

Natrafiliście na ciekawie wyglądające pewniaki na dziś, jutro czy inny dzień? Warto wiedzieć, jak z nich korzystać, by zarabiać, a nie tracić! Skuteczne typy bukmacherskie istnieją, są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Pewniaki na dziś. Jak z nich korzystać?
Pewniaki na dziś. Jak z nich korzystać?

Pewne typy na dzisiaj

Pewniaki bukmacherskie to pojęcie, o jakim na pewno słyszeli nawet najbardziej początkujący gracze. Co to właściwie jest? W ten sposób określa się typy, które wydają się pewne do wygrania.

Innymi słowy, jeżeli wydaje nam się, że drużyna A pokona u siebie drużynę B, mówimy, iż jest to „pewniak na dziś„. Prościej wytłumaczyć się tego chyba nie da i wydaje nam się, żę w ogóle nie ma takiej potrzeby.

Chociaż pewne typy znajdziecie w wielu miejscach i portalach jak betonline.net.pl czy typydnia.net.pl, warto jednak dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat, zanim postanowicie wziąć je porządnie pod lupę.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Płatne pewniaki to dobry pomysł?

Po pierwsze – miejcie na uwadze, że w bukmacherce nic nie jest pewne na sto procent! Musicie też pamiętać, iż wszystkie typy bukmacherskie stawiane są przez ludzi, a oni także mogli popełnić gdzieś błąd w swojej analizie. No i wreszcie po trzecie – nigdy nie możemy dopuścić do sytuacji, by pewniaki stały się naszym jedynym źródłem bukmacherskiego dochodu.

Trzeba również bardzo uważać na tak zwane „profesjonalne typy”, czyli zwykle płatne pewniaki, które w domyśle dają 100% skuteczność i pewność, że kupon nam „wejdzie”. Oczywiście zazwyczaj to bzdura i przykładowe kupony jakie oszuści pokazują jako wygrane okazują się później zwykły fejkiem. Dlatego lepiej korzystać z darmowych pewniaków jakie znajdziemy na popularnych stronach etypy.pl, typydnia.pl itp.

„Obstawiam z typerami, którzy mają ponad 70% skuteczności, oczywiście typy są za darmo. Polecam stronę betonline.net.pl na której eksperci typują piłkę nożna, tenis, siatkówkę czy też hokej. Do obstawiania esportu najlepsza strona to virtualbet.pl, gdzie są najlepsze analizy z esportu.” – opinia z forum itypy.pl

Oczywiście, wszystko na końcu zależy od nas, nie możemy mieć pretensji do nikogo jeśli jakiś typ nam nie siądzie. To niestety się zdarza i nawet najlepszym typerom, musimy grac tak żeby nie przegrać wszystkiego, a jeśli przegramy to tylko tyle żeby nas nie zrujnowało.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button