Etoto bonus powitalny bez depozytu. Jak odebrać 20 PLN?

Legalny bukmacher Etoto pozwala w lutym na odebranie bonusu bez depozytu w wysokości 20 PLN. Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu promocjami, na pewno nie trzeba będzie cię zachęcać do przeczytania naszego wpisu!

Etoto bonus powitalny bez depozytu. Jak odebrać 20 PLN?
Etoto bonus powitalny bez depozytu. Jak odebrać 20 PLN?

Etoto bonus bez depozytu

Lutowa promocja jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane na stronie legalnego bukmachera Etoto. Aktualni klienci mogą z kolei skorzystać z wielu innych ciekawych ofert, o których można przeczytać, między innymi, na łamach naszego portalu.

W ramach bonusu powitalnego do odebrania jest nie tylko premia bez wpłaty w wysokości 20 PLN, ale także dwa doładowania depozytów:

  • 200% do 100 PLN przy pierwszej wpłacie na konto
  • 100% do 900 PLN przy drugiej wpłacie na konto

Bonusy powitalne za darmo

Dodatkowo, jeżeli przy depozycie numer dwa wpłacisz na swój profil co najmniej 40 PLN, będziesz mógł otrzymać kolejny freebet 20 PLN! Wszystko, oczywiście, legalnie i w stu procentach bezpiecznie!

Pamiętaj, że nie potrzebujesz w tym przypadku żadnego kodu promocyjnego. Twoje zadanie numer jeden to założenie konta, a potem odebranie przygotowanych premii.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie są najlepsze kursy bukmacherskie, jaki bukmacher jest najlepiej lubiany przez graczy, albo gdzie możliwe jest oglądanie meczów za darmo? Odpowiedź na te oraz inne pytania znajdziesz na łamach naszego serwisu.

Aby być na bieżąco z newsami bukmacherskimi, warto zapisać się do naszego systemu powiadomień. Obiecujemy informować tylko o najważniejszych ofertach!

Szczegóły na temat opisywanej promocji powitalnej od Etoto znajdziesz w jej regulaminie na oficjalnej stronie organizatora.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button