Wirtualne Sporty to alternatywa dla tradycyjnych wydarzeń sportowych. Ich możliwości sprawdza coraz więcej graczy, a my postanowiliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście da się na nich fajnie zarobić!

Czy Wirtualne Sporty dają zarobić?
Czy Wirtualne Sporty dają zarobić?

E-sport obstawianie meczów

Wirtualne Sporty (inaczej e-sport) to komputerowe rozgrywki w różnych dyscyplinach sportowych. Mecze rozgrywane są na boiskach pikselowych, natomiast sportowcy poruszający się po polu gry to nic innego jak zaprojektowane przez programistów i grafików ludziki.

Każdy bukmacher oferuje nieco inną listę tak zwanych Virtual Sports, jednak prawie u każdego znajdziecie takie sporty jak:

  • piłka nożna
  • tenis
  • wyścigi konne
  • koszykówka

Pierwsze dwa sporty to niemal pewnik. Jeżeli tylko znajdziecie na swojej stronie do obstawiania dział z „wirtualami”, możecie być pewni, że będzie tam piłka kopana oraz rywalizacja graczy na kortach.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy Wirtualne Sporty dają zarobić? Ich największa zaleta jest taka, że mecze trwają tylko chwilę, a co za tym idzie – szybko możemy otrzymać ewentualne wygrane. Problem w tym, że o te nie zawsze jest łatwo, ale wszystko w głównej mierze zależy od obranej przez nas strategii.

Jeżeli będziecie grać konsekwentnie, skupicie się na statystykach, powinniście w Wirtualnych Sportach wyjść na plus. Nie radzimy za to bawić się w zgadywanki i grać po prostu w taki sposób, jak podpowiada nam głowa. W ten sposób tylko narażamy się na problemy z pieniędzmi i nic poza tym!

Najbogatsza oferta komputerowych sportów dostępna jest u najpopularniejszego bukmachera w Polsce, czyli na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.