Czy bukmacher STS działa za granicą?

Jeżeli często obstawiamy mecze w STS, a w najbliższym czasie wyjeżdżamy za granicę, na pewno przyda nam się garść potrzebnych informacji. Czy STS działa poza terenem naszego kraju?

Czy bukmacher STS działa za granicą?
Czy bukmacher STS działa za granicą?

Wyjazd za granicę a gra u bukmachera internetowego

W dzisiejszych czasach nie potrzeba wychodzić z domu, by postawić kupon z typem na ukochaną drużynę. To nieco zmienia podejście do wielu spraw i jednocześnie sprawia, że zapominamy, iż bukmacherzy działają zgodnie z polskimi przepisami i podlegają wszystkim stosownym ustawom. Tyczy się to także nas samych – jako obywatele Polski musimy przestrzegać prawa naszego państwa!

O ile w przypadku grania u bukmacherów stacjonarnych nie innego wyjścia i obstawianie w STS czy Fortuna trzeba sobie odpuścić na czas wyjazdu za granicę, w przypadku portali internetowych wiele osób ma różnego rodzaju dylematy. Warto się nimi zająć raz na zawsze!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czy w STS można grać poza granicami Polski?

Bukmacher STS nie jest marką, która znana jest tylko w Polsce, co nie znaczy, że można korzystać z jego usług wszędzie tam, gdzie tylko nam się to podoba. Przed wyjazdem za granicę zawsze powinniśmy zapoznać się z aktualnymi przepisami konkretnych państw i robić wszystko, by ich przestrzegać. Podobnie jak z jazdą po drogach publicznych – jeżeli jedziemy do kraju, gdzie obowiązuje ograniczenie 40 km/h w terenie zabudowanym, nikogo nie będzie interesowało to, że w Polsce ten dopuszczalny limit prędkości jest wyższy.

Będąc za granicą, nie możemy korzystać z polskiej wersji strony bukmachera STS, czyli www.STS.pl. Portal automatycznie sprawdza, z jakiego kraju próbujemy się do niego dostać, a następnie wyświetla stosowną informację związaną z prawem bukmacherskim. Tutaj trudno spodziewać się tego, by cokolwiek miało się zmienić, a już na pewno nie w najbliższym czasie.

Na szczęście, mamy jeszcze alternatywę w postaci STSbet, czyli bukmachera STS w wersji zagranicznej. Wygląda prawie tak samo, jak strona z końcówką „.pl”, a na dodatek działa w większości krajów Europy!

STSbet w Polsce
STSbet w Polsce

STSbet – co to jest, jak obstawiać?

Bukmacher STSbet i jego oferta to propozycja dla mieszkańców takich krajów jak chociażby Wielka Brytania. Znajdziemy u niego zakłady na sport, a oprócz tego również można obstawiać wirtualne sporty, grać w karty online czy nawet uczestniczyć w rozgrywce kasynowej – dostępne są tu nawet sloty typu jednoręki bandyta!

Uwaga! Zakłady bukmacherskie w Europie to zupełnie odrębny temat, niż obstawianie w Ameryce Łacińskiej czy Azji. W przypadku wypadów poza kontynent trzeba być ostrożnym, gdyż nie chroni nas już prawo Unii Europejskiej, a więc wszelkie konsekwencje mogą być znacznie poważniejsze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button