Legalne obstawianie bez podatku. Jak działa to w Betfan?

Bukmacher Betfan pozwala na legalne obstawianie meczów bez podatku. Jak to działa i czy w ogóle takie coś jest zgodne z prawem?

Legalne obstawianie bez podatku. Jak działa to w Betfan?
Legalne obstawianie bez podatku. Jak działa to w Betfan?

Jak obstawiać bez podatku?

Granie u bukmachera Betfan to przede wszystkim codzienne promocje z bonusami, a także obstawianie bez podatku. W tym drugim przypadku mówimy, oczywiście, o całkowicie legalnej metodzie, która nie ma nic wspólnego z kombinatorstwem!

Do grania z wygranymi większymi nawet o 20% wymagane jest darmowe konto typerskie. To założyć można na stronie wybranej przez nas marki. Właśnie przy zakładaniu konta można wpisać przygotowany przez Betfan kod promocyjny.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Legalny buk i wygrane większe o 20%!

Jak wygląda stawianie meczów bez podatku w Betfan? Nie mówimy tutaj o omijaniu prawa czy czymś takim – postawiony kupon automatycznie jest powiększany o 14% bądź 20%!

Co można zyskać i za co? Oto szczegóły:

  • 14% wygranych więcej – kupon z minimum 2 typami o kursie 2,00 lub wyższym
  • 20% wygranych więcej – kupon z minimum 4 typami o kursie 4,00 lub wyższym

W ciągu tygodnia, miesiąca czy roku gracz może postawić niezliczoną ilość kuponów objętych tą promocją. Bukmacher za to nie pobiera żadnych prowizji, a promocja jest dla wszystkich, a nie tylko dla graczy VIP i tym podobnych.

Szczegóły na temat obstawiania bez podatku znaleźć można na stronie Betfan, do której kieruje przycisk znajdujący się poniżej!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button