Jaki kod promocyjny wpisać w Eleven Sports?

Rejestrujesz się i wykupujesz abonament w Eleven Sports? Sprawdź, czy możesz obecnie wpisać jakiś kod promocyjny, by skorzystać ze specjalnej zniżki lub innej oferty dla wybranych!

Jaki kod promocyjny wpisać w Eleven Sports?
Jaki kod promocyjny wpisać w Eleven Sports?

Kod promocji Eleven Sports

Eleven Sports to w naszym kraju jedna z najbardziej znanych platform pozwalających na oglądanie wydarzeń sportowych. Jeszcze jakiś czas temu kojarzona była jedynie z kanałami telewizyjnymi, ale obecnie dostęp do niej można wykupić także w formie streamów online.

Kod promocyjny Eleven Sports można wpisać przy rejestracji, ale i nie tylko. Jeżeli rzeczywiście planujecie oglądać mecze za pomocą tej strony internetowej, sprawdźcie, czy obecnie dostępna jest dla jej nowych użytkowników jakaś wyjątkowa oferta.

W połowie sezonu piłkarskiego i nie tylko można wykorzystać kod promocyjny „ElevenMidSeason„. Dzięki niemu otrzymuje się aż 30% zniżki w przypadku zakupu rocznego bądź półrocznego abonamentu na wszystkie kanały Eleven dostępne przez internet.

Mecze przez internet za darmo

Na szczęście, płacenie za legalne transmisje meczów online wcale nie jest konieczne. Aby oglądać wiele popularnych rozgrywek, w tym hiszpańską czy niemiecką ligę, wystarczy posiadać darmowe konto u bukmachera Fortuna.

Przy zapisywaniu się do wspomnianego portalu należy podać wyjątkowy kod bonusowy „BETONLINE„. Można go wpisać tylko podczas rejestracji, dlatego tak istotne jest, by o nim pamiętać.

Mecze online za darmo nie są obecnie żadną rzadkością i raczej nie wydaje się, by wkrótce miało się to zmienić. Jeżeli chcecie oglądać w dobrej jakości, a przy tym zupełnie legalnie, wcale nie musicie dokonywać jakichkolwiek płatności!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button