Betclic i Superbet – najczęściej polecane firmy bukmacherskie

Brakuje Ci trochę adrenaliny w codziennym życiu? W takim razie warto pomyśleć o zarejestrowaniu konta bukmacherskiego. Ok, ale jakie firmy hazardowe wybrać? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Takich, które są bardzo często rekomendowane. Zarówno przez fachowców od bukmacherki (którzy zjedli na tej dziedzinie zęby) oraz innych użytkowników.

Betclic – bonus powitalny dla nowych użytkowników

W pierwszej kolejności chcielibyśmy Ci przedstawić tego bukmachera. Warto od razu zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy jest legalny. Oferuje on świetny bonus dla nowych użytkowników. Jak z niego skorzystać? Nie ma przeszkód, aby w momencie zakładania konta wpisać kod promocyjny betclic od meczyki. Treść to „MEGABONUS550”. Warto zaznaczyć, że dzięki temu uzyskasz dostęp do promocji powitalnej tego bukmachera. Jest to natomiast cashback. Jeśli przegrasz pierwszy zakład, to potem stawka (do 550 PLN) wróci na Twoje konto. W razie niepowodzenia na premierowym kuponie nie musisz się zatem jakoś szczególnie martwić tym zagadnieniem. Jest to zatem opcja bardzo bezpieczna i coraz częściej praktykowana przez nowe osoby, które wchodzą do świata hazardu.

Obstawiaj Fame MMA w Betclic

Na uwagę zasługuje nie tylko bonus na start dla nowych użytkowników tego bukmachera. Liczy się także oferta. A jest ona znakomita. Nie boimy się użyć tego właśnie stwierdzenia. W Betclic możesz obstawiać przeróżne sporty. Oferowane są także wydarzenia niezwiązane z dyscyplinami itp. Poza tym możesz skorzystać z hojnej oferty zakładów live. Czym jeszcze wyróżnia się ten bukmacher? To możliwość obstawiania Fame MMA. Jest to zaś federacja (zdecydowanie najbardziej popularna na ten moment), która zajmuje się organizowaniem walk freak fighterów. Pamiętaj, że tylko w Betclic możesz zaś obstawiać starcia np. osób znanych ze świata mediów społecznościowych itp. W końcu ta firma jest jednym z najważniejszych sponsorów Fame MMA.

Co zapewnia Superbet?

Szukasz jeszcze czegoś innego? W takim razie do gustu powinna Ci przypaść oferta od tego rumuńskiego bukmachera. Od razu chcemy każdego uspokoić. Ta firma także jest legalna. Można się tam swobodnie zarejestrować. A naprawdę warto, ponieważ oferta powitalna jest atrakcyjna. Wpisz kod promocyjny superbet na meczyki (o treści „MECZYKI”). Wówczas otworzysz sobie drzwi do wielu bonusów. Co jest jednak konkretnie oferowane dla użytkowników tego serwisu? To m.in. darmowy zakład w kwocie 34 PLN. Nie ma przeszkód, aby zdecydować się na Tydzień bez ryzyka. Jeśli po siedmiu dniach będziesz na minusie, to Superbet zwróci Ci stawkę. Aż do 1300 PLN. To jednak nie wszystko. Nowi Klienci tego rumuńskiego bukmachera mogą także liczyć na bonus od depozytu (do 200 PLN) oraz bonus za pobranie aplikacji. Wynosi on zaś w tym momencie 20 PLN.

Oferta tego bukmachera (do typowania) pochodzącego z Rumunii także jest bardzo atrakcyjna. Masz zatem szansę obstawiać przeróżne wydarzenia. Nie tylko sportowe. Do wyboru są zakłady przedmeczowe, jak i te w trybie live.

Podobne artykuły

Back to top button