Typy Bukmacherskie VIP. Pewniaki na każdy dzień – jak to działa?

Chcesz wygrywać regularnie u bukmachera internetowego? Na pewno już nieraz zdarzyło ci się natrafić w sieci na typy bukmacherskie VIP. Dowiedz się, czy pewniaki na każdy dzień to właśnie to, czego szukasz i czy są one w stanie zagwarantować ci pewny zysk!

Typy Bukmacherskie VIP. Pewniaki na każdy dzień - jak to działa?
Typy Bukmacherskie VIP. Pewniaki na każdy dzień – jak to działa?

Skuteczne obstawianie meczów

Każdy, kto bierze się za obstawianie meczów, chce na bukmacherce zarabiać, a nie tracić pieniądze. To oczywiste, chociaż – niestety – cały czas istnieje błędne przekonanie, żę skuteczna gra jest wyjątkowo prosta i nie wymaga od typera jakiegokolwiek wysiłku.

Naprawdę łatwo znaleźć jest typy bukmacherskie VIP na różnych blogach tematycznych. Takie strony często są prowadzone przez „zawodowych graczy”, którzy postanowili swoją niezawodną wiedzą podzielić się z innymi. Mamy nadzieję, że już tutaj wyczuliście ironię, ale nawet jeśli nie, czytajcie dalej.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Podejrzany jest już sam fakt, że ktoś mający sposób na bukmachera chce się nim podzielić. Zacznijmy od tego, co najistotniejsze: taki system tak naprawdę nie istnieje, a co za tym idzie – nie da się uzyskać do niego dostępu!

Gdyby naprawdę ktoś wiedział, jak regularnie zarabiać na bukmacherce, raczej nie dzieliłby się tą wiedzą z innymi. Zamiast tego mógłby przecież zarabiać sobie na poczciwe życie i odłożyć sobie na solidną emeryturę. A wszystko to bez większego wysiłku.

Dobre pewniaki dnia

Bardzo często przeróżni „eksperci” z blogów bukmacherskich obiecują pewniaki na każdy dzień za opłatą. Jakby na to nie patrzeć, jest to próba zarobienia na naiwności tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z obstawianiem albo w ostatnim czasie odnotowują porażki i za wszelką cenę próbują się odegrać.

Moglibyśmy tutaj używać innych określeń, ale nie chcemy tego robić. Prawda jest taka, że pewniaki VIP to nic innego jak strata pieniędzy. Owszem, może zdarzyć się tak, że dadzą nam zarobić, ale nie jest powiedziane, że później dwukrotnie na nich stracimy.

https://youtu.be/CjTViWHggS4

Bez względu na to czy w wasze ręce trafi poradnik bukmacherski napisany przez kogoś, kto rzeczywiście ma jakąś wiedzę, czy może wręcz przeciwnie, nigdzie nie znajdziecie strategii, która pozwoli wam wygrywać zawsze i wszędzie. Skuteczne obstawianie u bukmachera wymaga przede wszystkim wiedzy – cwaniactwo można odłożyć na drugi plan.

Jak obstawiać mecze, by wygrywać?

Jeżeli przeglądaliście kiedyś największe wygrane bukmacherskie, na pewno zauważyliście, iż gracze grają na wiele sposobów. Niektórzy wolą niższe kursy i więcej typów, a inni polują na dobre kursy LIVE i wolą stawiać zakłady SOLO.

wysokie wygrane fortuna
wysokie wygrane fortuna

Biorąc pod uwagę, że mówimy o osobach zarabiających na kuponie nawet po kilka tysięcy złotych, łatwo stwierdzić, że uniwersalna metoda na wygrywanie jest tylko często powielanym mitem!

Typy bukmacherskie VIP

Pewnie ktoś z was chciałby teraz zapytać, dlaczego typy bukmacherskie VIP cały czas są dostępne online, mimo że nie pozwalają na zarabianie? Przede wszystkim dlatego, iż ludzie cały czas dają się na nie nabrać. Niektórym wydaje się, iż obstawianie jest przysłowiową bułką z masłem, a dodatkowo można w niej oszukać system i grać tak, jak profesjonaliści. Jest to bardzo błędne przekonanie, które warto jak najszybciej wykorzenić z głowy!

Zresztą, wiara w różne systemy jest łatwiejsza od wzięcia się za obstawianie na poważnie. A kiedy zaliczamy serię porażek, jest na kogo zrzucić winę zamiast pomyśleć o własnych błędach.

  • Zawsze patrz na siebie
  • Nie wierz w to, że istnieje prosty sposób na duży zarobek
  • Bukmacher nie jest po to, by każdemu dawać wygrywać
  • Pewniaki dające zarobić na 100% nie istnieją! :)

Nie twierdzimy, że nie istnieją osoby, które regularnie zarabiają na typowaniu. Wiemy również, iż wygrywanie u bukmachera jest możliwe i da się je „wytrenować”. Nikt jednak nie może zaoferować typów skutecznych na sto procent, a nawet jakby jakimś cudem potrafił to zrobić, nie mamy wątpliwości, iż tajemnicę zachowałby dla siebie!

Bonusy i specjalne promocje 2019

Jak więc zacząć obstawianie? Proponujemy sprawdzić aktualne kody promocyjne 2019, założyć konto próbne w kilku portalach online i przejść do działania! Im szybciej rozpoczyna się naukę analizy statystyk i tym podobnych elementów ważnych w bukmacherce, tym prędzej można liczyć na pozytywne efekty pracy!

fortuna bonus za darmo
fortuna bonus za darmo

Jeżeli nie dysponujesz na start pokaźnym kapitałem, jest na to sposób! Totalbet bonus bez depozytu to, na przykład, 10 PLN na start za darmo i bez konieczności wpłaty pieniędzy! Takich premii jest – rzecz jasna – więcej i tylko od was zależy, z których zdecydujecie się skorzystać!

Dobrym przykładem może być jeszcze STS bonus na start. W tym przypadku wystarczy podać kod promocyjny „BETONLINE„, by zyskać na dzień dobry aż 29 PLN bez depozytu i przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN!

Zakładanie konta w STS z bonusem bez depozytu, ZOBACZ VIDEO:

Zarabianie na bukmacherce

Najważniejszą rzeczą jest uświadomienie sobie, iż w bukmacherce – podobnie jak w życiu – nie ma złotych środków. Wygrywanie każdego kuponu jest po prostu niemożliwe, a kto sądzi inaczej po prostu chce wprowadzić was w błąd, a waszą niewiedzę planuje wykorzystać do niecnych planów takich jak nieuczciwy zarobek itp.

Pamiętajcie również o tym, by grać tylko u legalnych bukmacherów. Tylko portale takie jak najbardziej znany STS gwarantują bezpieczeństwo transakcji, bezproblemową wypłatę wygranych i wiele innych korzyści nie tylko związanych z prawem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Podobne artykuły

Back to top button