STS kod VIP. Bonus bez depozytu na specjalnych warunkach!

Nie musisz spełniać specjalnych wymagań, by odebrać bonus bez depozytu w STS. Wystarczy znać kod promocyjny VIP – pozwala on na zdobycie ponad 1000 PLN na dobry początek obstawiania!

STS kod VIP. Bonus bez depozytu na specjalnych warunkach!
STS kod VIP. Bonus bez depozytu na specjalnych warunkach!

STS kod promocyjny VIP

Każdy z nas chce przy rejestracji u bukmachera odebrać jak największy bonus powitalny. Właśnie po to powstały kody promocyjne – dzięki nim wystarczy podać jedno specjalne słowo, by zainkasować większą premię, niż w standardowych okolicznościach.

STS kod VIP to okazja do zdobycia następujących prezentów na start:

  • 29 PLN jako bonus bez depozytu
  • Do 1000 PLN w formie premii za pierwszą wpłatę na konto bukmacherskie

Opisywana promocja powitalna dostępna jest jedynie dla osób, które wykorzystają kod bonusowy. Brzmi on „BETONLINE” i wystarczy wpisać go w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym online.

sts bonus online
sts bonus online

STS online. Bonus powitalny

Nigdy wcześniej nie rejestrowałeś się u bukmachera? Masz wątpliwości, czy aby na pewno poradzisz sobie z założeniem konta z bonusem w STS? Obejrzyj film instruktażowy, na którym dokładnie widać, jak wygląda odbieranie bonusu bez depozytu!

Pamiętaj, że wpisanie hasła promocyjnego jest dobrowolne. Wcale nie trzeba go podawać, jeśli nie chce się odbierać specjalnych bonusów. Problem w tym, iż tylko przy zakładaniu konta możliwe jest podanie kodu VIP. Jeżeli tego nie zrobimy w odpowiednim momencie, później nie będziemy juz mieli takiej możliwości.

Założenie konta w STS to nie tylko okazja do tego, by rozpocząć obstawianie meczów przez internet. Bukmacher ten oferuje również darmowe mecze online i konkursy z nagrodami, na przykład, w formie wejściówek na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski.

Zakłady bukmacherskie STS. Premia powitalna

Na ten moment legalny bukmacher STS jest najpopularniejszą marką branżową w Polsce. Nie bez powodu tak się dzieje i dlatego też firma ta może pozwolić sobie na organizowanie wielu promocji dla nowych klientów i nie tylko.

Posiadając darmowe konto w STS, można obstawiać mecze nie tylko przez stronę internetową, ale również z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Wszystko to całkowicie zgodnie z prawem i bezpiecznie!

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystanie kodu promocyjnego na start absolutnie nie wyklucza odbierania innych bonusów w późniejszym czasie. Mowa tutaj również o promocjach, gdzie podawanie kodu jest konieczne.

Jak odebrać bonus bez depozytu w STS?

Kod bukmacherski VIP jest dostępny tylko dla osób, które go znają. Jeżeli przy rejestracji zostawisz puste miejsce w rubryce do wpisywania hasła promocyjnego, nie będziesz mógł tego zmienić w późniejszym czasie.

Z racji tego, że STS posiada wszystkie niezbędne licencje Ministerstwa Finansów, korzystanie z jego usług i ofert specjalnych jest w stu procentach zgodne z prawem. Nie trzeba w tym przypadku martwić. się o jakiekolwiek konsekwencje i tym podobne!

bonus bez depozytu sts
bonus bez depozytu sts

Masz już konto w STS? W takim razie być możesz poszukać innej oferty dostosowanej do twoich potrzeb. Na łamach naszego portalu znajdziesz aktualne informacje o kodach i bonusach u większości legalnych bukmacherów w Polsce!

Uwaga! Pamiętaj, by zapoznać się po odebraniu bonusu z warunkami obrotu. Tylko w ten sposób można dowiedzieć się, co zrobić, by wypłacić otrzymane przez bukmachera środki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button