Startuje legalny bukmacher BetClic!

Pora na start nowego legalnego bukmachera. Po wielu miesiącach wyczekiwania nareszcie można grać na stronie firmy BetClic! Poznaj szczegóły już teraz!

betclic kod promocyjny: kod500
Jak dostać 500 złotych na BetClic.pl?

Legalny bukmacher BetClic

Firma BetClic licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych online w naszym kraju uzyskała w drugiej połowie 2018 roku. Od tamtej pory wdrażała w życie system, który pozwoli typerom z naszego kraju na stawianie meczów.

Początkowo premiera miała nastąpić w czerwcu 2019. Szybko jednak rzeczywistość zweryfikowała te plany i tak ostatecznie skończyło się na początku lipca.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona BetClic pl startuje!

Legalny bukmacher BetClic posiada w swojej ofercie jedynie te produkty, które dostępne są w Polsce zgodnie z prawem. Co to właściwie oznacza? Nie znajdziecie u niego pokera czy kasyno, chociaż w międzynarodowej wersji strony takie usługi można znaleźć bez problemu.

BetClic promocje ma rozpocząć dopiero za jakiś czas, a dokładniej za około dwa tygodnie. Oczywiście, z usług bukmachera możecie korzystać już teraz, ale trzeba liczyć się z tym, iż można napotkać w portalu jeszcze pewne błędy.

Bonus powitalny BetClic to w tym momencie aż 500 PLN na start. Niewykluczone, że za jakiś czas oferta ulegnie zmianie, dlatego dobrze jest poczekać kilka dni, zanim się na nią zdecyduje.

Na pewno strona Betclic pl ma szansę odnieść w naszym kraju sukces. Pytanie tylko, czy na pewno jej się to uda. Poczekamy jeszcze trochę na odpowiedź w tej kwestii.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button