Nowe logo bukmachera Totolotek!

Legalne Zakłady Bukmacherskie Totolotek pochwaliły się nowym logo. W porównaniu z poprzednim to spora zmiana, a to dopiero początek tego, co nas czeka!

Nowe logo bukmachera Totolotek!
Nowe logo bukmachera Totolotek!

Totolotek bukmacher legalny

Totolotek to najdłużej działająca firma bukmacherska w naszym kraju. Mimo tak bogatej historii, do najpopularniejszych w branży nie należy. Plany są jednak takie, by wkrótce się to zmieniło.

Bukmachera przejęła niemiecka grupa Gauselmann. Na rozwój Totolotka chce przeznaczyć ogromne pieniądze. Symbolem zmian ma być logo, które właśnie zostało zaprezentowane.

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!

Logotyp to, oczywiście, kwestia gustu i nie nam oceniać, czy dobrze się prezentuje oraz jak przyjmą go typerzy. Warto jednak na chwilę zatrzymać się nad tym, co wkrótce ma być dostępne w Totolotku.

Skala operacji jakiej właśnie dokonujemy jest bezprecedensowa na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu inwestora, który dysponuje nowoczesną technologią i wierzy zarówno w rozwój kanału internetowego, jak i sieci retail. To dla marki Totolotek i każdego jej pracownika z osobna wielkie wyzwanie, którego finalnym celem minimum jest umocnienie się na podium największych marek bukmacherskich w kraju” – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Totolotek SA.

Być może wkrótce na stronie marki Totolotek pojawią się meczyki online oraz inne ciekawe opcje, które są już dostępne u konkurencji. Czas pokaże, jak rozwinie się sytuacja.

Zapowiadane zmiany wydają się godne uwagi. Pozostaje nam zatem czekać na jakieś konkrety w tej kwestii. Będziemy was o wszystkim informować na bieżąco!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button