Bonus powitalny BetClic. Kasa na obstawianie na start!

BetClic bonus powitalny to aż 1000 PLN do zdobycia na obstawianie na start. Już teraz możesz sprawdzić, w jaki sposób możliwe jest skorzystanie z tej oferty!

Bonus powitalny BetClic. Kasa na obstawianie na start!
Bonus powitalny BetClic. Kasa na obstawianie na start!

BetClic bonus na start

BetClic bonusy coraz chętniej opisywane są przez różne strony branżowe. Z naszych informacji wynika jednak, że większość z nich pisze nieprawdę i dlatego przygotowaliśmy ten materiał.

Storna BetClic Polska wystartowała oficjalnie w lipcu 2019 roku. Na dzień dobry można zdobyć w niej do 510 PLN zakładu bez ryzyka. Właśnie na taką premię mogą liczyć osoby, które postanowią zapisać się do bukmachera Betclic Polska.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie w BetClic możliwe jest tylko na polskiej wersji tej strony. Mowa tutaj o portalu z polską, a nie europejską czy globalną domeną. Warto mieć to na uwadze, gdyż gra na tych innych stronach wiąże się z przykrymi konsekwencjami natury prawnej.

Kod promocyjny BetClic

Nie powinien w najbliższym czasie zmienić się kod promocyjny BetClic. W chwili obecnej wystarczy wpisać słowo „KOD510„. Ale uwaga – jest to możliwe jedynie przy rejestracji, w późniejszym czasie już nie! Kod promocyjny Betclic uprawnia graczy do otrzymania 510 PLN zakładu bez ryzyka.

Promocje bukmacherskie na stornie BetClic prawdopodobnie wkrótce zostaną ogłoszone w nieco bardziej szczegółowej formie. Od razu damy wam znać, gdy tak się stanie.

Nie wiesz, na jaką markę się zdecydować? Zobacz, jaki bukmacher najlepszy jest dla ciebie i dla twoich potrzeb! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button