500 PLN na urodziny w Totalbet!

Pierwsze urodziny legalnego bukmachera Totalbet właśnie trwają! Z tej okazji każdy zarejestrowany gracz może liczyć nawet na bonus w wysokości 500 PLN!

500 PLN na urodziny w Totalbet!
500 PLN na urodziny w Totalbet!

Totalbet bonus urodzinowy

Opisywana oferta jest dostępna tylko dla osób, które posiadają konto w Totalbet i mają już za sobą pierwszy depozyt na konto bukmacherskie.

Specjalny bonus Totalbet przyznawany jest graczom, co do dnia 5 lipca dokonają urodzinowej wpłaty na swój profil typerski. Co bardzo istotne, kwalifikuje się do tej akcji tylko wpłata w wysokości 100 PLN lub więcej.

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Urodzinowa premia to doładowanie 100% wartości przelewu na konto bukmacherskie. Maksymalnie może być to nawet 500 PLN, ale – oczywiście – mniejsze wpłaty także pozwalają na zgarnięcie ekstra premii! 

100% do 500 PLN dla każdego typera!

Totalbet premia dodawana jest automatycznie. W żaden sposób nie trzeba się po nią zgłaszać, klikając w specjalne linki i tym podobne. Warto mieć jedynie na uwadze, że na jedno konto przypada tylko jeden bonus!

Szczegóły na temat tej oferty znajdziesz w oficjalnym regulaminie promocji urodzinowej. Dostępny jest non na stronie marki Totalbet, czyli Totalbet.pl!

A jeżeli jeszcze nie masz konta u tego bukmachera, możesz założyć je całkowicie legalnie w każdej chwili. Na start przyznawany jest bonus bez depozytu 10 PLN i premia za wpłatę do kwoty 500 PLN!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button