Legalny bukmacher Betclic czy STS? Który z tych portali oferuje lepszy bonus na start? Jaką stronę lepiej jest wybrać do obstawiania?

Betclic vs STS. Który bonus wybrać, gdzie jest lepszy?
Betclic vs STS. Który bonus wybrać, gdzie jest lepszy?

Betclic czy STS, co lepiej wybrać?

Dostępny na stronie Betclic bonus to w tym momencie cashback 500 złotych. STS z kolei oferuje 29 PLN bez depozytu oraz 1000 PLN podstawy przy pierwszej wpłacie. Jakie są wady i zalety obu tych prezentów?

STS bonus otrzymuje się za depozyt numer jeden. Oznacza to, iż wpłaca się, na przykład, 300 złotych, a drugie tyle dostaje się w prezencie od bukmachera. Maksymalna kwota bonusu tego rodzaju to 1000 złotych.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Jeżeli chodzi o STS bonus bez depozytu, dostępny jest on jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Takie hasło bonusowe można wpisać jedynie przy rejestracji, a premię bez wpłaty dostaje się jednorazowo – w formie freebetu.

Bonus w Betclic vs bonus w STS

Legalny bukmacher Betclic daje cashback, a to oznacza, że zwraca stawkę w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden zagranego u bukmachera. Kto postawi zakład i go przegra, otrzyma dokładnie tyle, ile postawił.

Jeżeli chodzi o Betclic Polska, kod promocyjny brzmi KOD500. Podobnie jak w przypadku STS, tutaj także działa on tylko przy zakładaniu konta online.

STS czy Betclic który bonus lepszy? Tutaj wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Niektórzy wolą zgarnąć bonus bez depozytu i za pierwszą wpłatę, a wówczas wybiorą STS. Znajdą się jednak pewnie też i tacy, którym spodoba się pomysł otrzymania zwrotu za pierwszy nietrafiony kupon – a wtedy oczywistym wyborem jest Betclic.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.