Betclic vs STS. Który bonus wybrać, gdzie jest lepszy?

Legalny bukmacher Betclic czy STS? Który z tych portali oferuje lepszy bonus na start? Jaką stronę lepiej jest wybrać do obstawiania?

Betclic vs STS. Który bonus wybrać, gdzie jest lepszy?
Betclic vs STS. Który bonus wybrać, gdzie jest lepszy?

Betclic czy STS, co lepiej wybrać?

Dostępny na stronie Betclic bonus to w tym momencie cashback 510 złotych. STS z kolei oferuje 29 PLN bez depozytu oraz 1200 PLN podstawy przy pierwszej wpłacie. Jakie są wady i zalety obu tych prezentów?

STS bonus otrzymuje się za depozyt numer jeden. Oznacza to, iż wpłaca się, na przykład, 300 złotych, a drugie tyle dostaje się w prezencie od bukmachera. Maksymalna kwota bonusu tego rodzaju to 1200 złotych.

Betclic polska cashback bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus cashback

Jeżeli chodzi o STS bonus bez depozytu, dostępny jest on jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Takie hasło bonusowe można wpisać jedynie przy rejestracji, a premię bez wpłaty dostaje się jednorazowo – w formie freebetu.

Bonus w Betclic vs bonus w STS

Legalny bukmacher Betclic daje cashback, a to oznacza, że zwraca stawkę w przypadku nietrafionego kuponu numer jeden zagranego u bukmachera. Kto postawi zakład i go przegra, otrzyma dokładnie tyle, ile postawił.

Jeżeli chodzi o Betclic Polska, kod promocyjny brzmi KOD510. Podobnie jak w przypadku STS, tutaj także działa on tylko przy zakładaniu konta online.

STS czy Betclic który bonus lepszy? Tutaj wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Niektórzy wolą zgarnąć bonus bez depozytu i za pierwszą wpłatę, a wówczas wybiorą STS. Znajdą się jednak pewnie też i tacy, którym spodoba się pomysł otrzymania zwrotu za pierwszy nietrafiony kupon – a wtedy oczywistym wyborem jest Betclic.

STS kod promocyjny. Tak wpisuje się hasło na bonus bez depozytu. ZOBACZ VIDEO:

Czy STS jest lepszy od Betclic?

STS to najpopularniejszy polski bukmacher, natomiast Betclic jest bez wątpienia najbardziej znanym bukmacherem legalnym z zagranicy. Wiele osób zastanawia się, na której z tych stron lepiej obstawiać.

Odpowiedzi uniwersalnej nie ma, ale trzeba wziąć pod uwagę, że zarówno STS, jak i Betclic mają swoje wady oraz zalety. Bonus w STS można odebrać natychmiastowo, a następnie kasę z premii wykorzystywać w mniejszych częściach.

Jeżeli chodzi o Betclic, tutaj bonus jest dostępny raz. Cashback można wykorzystać jedynie w pierwszym kuponie i to takim, który nam się nie uda. To znacznie większe ograniczenie, ale ma także swoje plusy.

Bonus bez depozytu vs cashback

Bonus bez depozytu jest znacznie mniejszy od cashbacku od Betclic. Z drugiej strony – to na stronie www.Betclic.pl do zgarnięcia jest bonus w przypadku nietrafienia kuponu, a to zdarza się znacznie częściej nowym typerom.

Pamiętajmy, że w STS dostępny jest też bonus za depozyt. Wynosi on 1200 PLN i jest jak najbardziej dobrym rozwiązaniem dla każdego – tego z mniejszym oraz większym portfelem!


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button