Bonus FAME MMA. LV BET daje 50 PLN swoim graczom!

Obstawiasz najbliższą galę FAME MMA? W LV BET do odebrania masz dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN! Poznaj szczegóły już teraz i graj za środki bukmachera!

Bonus FAME MMA. LV BET daje 50 PLN swoim graczom!
Bonus FAME MMA. LV BET daje 50 PLN swoim graczom!

Obstawianie walk FAME MMA 3

Legalny bukmacher LvBET sponsoruje FAME MMA od początku działalności. W trzeciej edycji tego eventu można zyskać 50% bonusu od wygranych i to aż do 50 PLN!

Jeżeli do 30 marca 2019 roku postawisz kupon z typami na walki FAME MMA 3, a następnie uda ci się wygrać, zgarniesz 50% sumy zyskanych środków w formie ekstra bonusu.

Zakłady na FAME MMA

Do zdobycia jest nawet 50 PLN. Im więcej wygrasz, tym lepiej, bowiem uda ci się więcej zyskać! A to wszystko aż do wspomnianej już kwoty 50 PLN!

Nie musisz podawać żadnych kodów promocyjnych. Twoim jedynym zadaniem jest postawienie zakładu kombi na FAME MMA 3 za co najmniej 50 PLN i po kursie 2.00 lub wyższym.

Punkty naziemne, a dokładniej kupony w nich zagrane, nie kwalifikują się do tej promocji. Oznacza to, iż trzeba posiadać konto internetowe w LV BET, by zostać uczestnikiem promocji i zgarnąć dodatkowe środki!

Uwaga! Na jedno konto przypada tylko jedna premia. Do zgarnięcia jest nawet 50 PLN, dlatego im więcej będziesz mógł potencjalnie wygrać, tym lepiej dla ciebie!

Masz wątpliwości? Zerknij do oficjalnego regulaminu promocji, gdzie znajdziesz wyjaśnienie wielu istotnych kwestii w sprawie konkursu. I pamiętaj – masz czas tylko do 30 marca!

fortuna freebet kod promocyjny
fortuna freebet kod promocyjny

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button