STS Kraków punkty stacjonarne. Godziny otwarcia, bonusy, adresy

STS jest firmą bukmacherską, która działa w Internecie i stacjonarnie, w przeszło 400 placówkach stacjonarnych. Wiele spośród nich znajduje się również w Krakowie. Sam bukmacher swoją działalność rozpoczynał jeszcze w 1997 roku, a obecnie posiada prawie połowę rynku bukmacherskiego i to właśnie jego punkty stacjonarne, w połączeniu z rozbudowaną ofertą. W tym artykule skupimy się na Krakowskich oddziałach firmy, prezentując nie tylko godziny otwarcia najpopularniejszych punktów, ale też pełną ofertę, jakiej możemy się spodziewać w ich obrębie.

STS Kraków punkty stacjonarne. Godziny otwarcia, bonusy, adresy
STS Kraków punkty stacjonarne. Godziny otwarcia, bonusy, adresy

Oferta STS w Krakowie

Punkty stacjonarne legalnego bukmachera STS w Krakowie wychodzą z pełną ofertą wydarzeń rozgrywanych w ramach 18 różnych dyscyplin sportowych. Znaleźć w niej można nie tylko najpopularniejszą w Polsce piłkę nożną (z wszystkimi rozgrywkami na poziomie reprezentacyjnym, najważniejszymi ligami krajowymi na świecie oraz turniejami pokroju Ligi Mistrzów czy Copa America), ale i siatkówkę (również zarówno na poziomie reprezentacyjnym, jak i ligowym), koszykówkę, hokey na lodzie czy esport, który staje się coraz popularniejszy.

W pełnej ofercie krakowskich lokali znajduje się zarówno możliwość obstawiania spotkań w formule przedmeczowej, jak i „na żywo” – ta druga opcja jest jednak wyłącznie w punktach, które są czynne w momencie odbywających się spotkań (wybrane z tych z dłuższym czasem otwarcia zamieścimy na dole tego artykułu). W punktach stacjonarnych często przeprowadzane są specjalne akcje, w szczególności te związane z najciekawszymi wydarzeniami sportowymi.

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Bonusy i promocje krakowskich punktów STS

O ile oferta bukmachera STS w lokalach jest bliźniacza z tą prezentowaną przez niego Internetowo, punkty stacjonarne STS w Krakowie cieszą się własnymi zasadami, jeżeli chodzi o bonusy i skupiają się przede wszystkim na promowaniu ludzi regularnie je odwiedzających i zostawiających w nich pieniądze.

Niestety, w punkcie stacjonarnym nie można skorzystać z promocji STS Bonus Bez Depozytu, w ramach której z kodem promocyjnym „BETONLINE” na nowych graczy czeka nawet 29 PLN bez wpłaty.

Premia bez wpłaty dostępna tylko na www.STS.pl – wystarczy wypełnić formularz online!

Najkorzystniejsza promocja oferowana przez krakowskie STS przeznaczona jest dla ludzi zostawiających minimum 30 złotych dziennie. To, ile dostaną zależy od ilości ich wizyt w ciągu miesiąca. Istnieją trzy progi: 10 wizyt, 20 wizyt i 25 wizyt. Po osiągnięciu każdego z nich otrzymujemy aż 10% stawek przegranych kuponów – nagroda za to trafi na naszą kartę klienta, a wynieść może nawet 150 złotych.

Krakowskie oddziały STS przygotowały również coś dla klientów mniej zamożnych. Za regularne granie za minimum 5 złotych dziennie można co miesiąc pozyskać:

  • 10 złotych bonusu przy dziesięciu wizytach z 5-złotową sumą zakładów;
  • dodatkowe 20 złotych bonusu przy dwudziestu wizytach.

Obie promocje obejmują wizyty w punktach STS Kraków w danym miesiącu kalendarzowym. Liczy się liczba wizyt kwalifikujących się do promocji w miesiącu, mogą być one przerywane wizytami z mniejszymi zakładami (nie przerywają one „ciągu” regularności). Należy pamiętać, że wszystkie środki pozyskane za pośrednictwem akcji trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni od ich dostania, ale one same nie liczą się na poczet tej promocji. To, jakiego progresu dokonaliśmy obecnie można sprawdzić w krakowskich punktach.

STS Kraków punkty naziemne godziny otwarcia
STS Kraków punkty naziemne godziny otwarcia

Punkty STS Kraków – godziny otwarcia, lista

W Krakowie znaleźć można przeszło 20 punktów naziemnych, każdy z których został wyposażony w telewizor, część jest klimatyzowana, z kolei wszystkie są otwarte również w niehandlowe niedziele. Poniżej przedstawiamy listę tych najdłużej czynnych, zwracając uwagę na godziny otwarcia STS w Krakowie.

Punkty naziemne nie oferuja produktu STS Betgames, czyli takich kart na pieniądze jak Wojna, Poker czy Bakarat.

  • 30-308 Kilińskiego 2/1

Punkt otwarty od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 23:45, z obsługą terminali samoobsługowych, klimatyzacją i pełną ofertą. Jest tak zwanym „lokalem premium”.

  • 30-668 Wlotowa 5D

Lokal czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Klimatyzowany, obsługujący sporty wirtualne.

  • 31-052 Miodowa 43

Punkt ten działa codziennie od 9:00 do 20:30, a daje dostęp do pełnej oferty oraz zakładów na sporty wirtualne (w tym również te z PLUSEM).

  • 30-149 Balicka 18A

Punkt naziemny działający od poniedziałku do soboty (9:00-20:00) i w niedziele (9:00-18:00).


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button