Przy rejestracji u bukmachera Fortuna istnieje możliwość podania kodu bonusowego. Co dokładnie on daje, czy warto go podawać… i jak dokładnie brzmi?

Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?
Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?

U każdego bukmachera wpisanie kodu promocyjnego jest jedynie opcjonalne. Oznacza to, że nie musimy go podawać, by dokonać rejestracji i móc obstawiać mecze przez internet. W przypadku Fortuny wygląda to dokładnie tak samo.

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera Fortuna przy zakładaniu konta może wpisać kod uprawniający do otrzymania bonusu powitalnego na start. Odpowiednie miejsce do podania hasła jest łatwo widoczne i na pewno sobie z tym poradzicie.

A jak brzmi to tajemnicze hasło? Na ten moment kod promocyjny to „BETONLINE”. Nie trzeba w żaden skomplikowany sposób sprawdzać, czy to działa. Po podaniu specjalnego słowa automatycznie wyświetla się informacja o dostępności bonusu.

Gdzie obstawiać w Fortunie. Online czy punkty?

Kod na bonus może być wpisany tylko przy rejestracji, dlatego też warto poważnie rozważyć tę opcję. Podobnie ma się sprawa z samą premią na start – bez wyrażenia zgody od samego początku, później nie mamy możliwości skorzystania z oferty specjalnej dla nowo zarejestrowanych.

Bukmacher Fortuna jest w stu procentach legalny, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Każdy w Polsce może korzystać z usług tej marki zarówno w tradycyjnych punktach naziemnych, jak i specjalnym, nowoczesnym portalu do typowania.

Kod bonusowy „BETONLINE” wpiszesz na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?
5 (100%) 2 votes