Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?

Przy rejestracji u bukmachera Fortuna istnieje możliwość podania kodu bonusowego. Co dokładnie on daje, czy warto go podawać… i jak dokładnie brzmi?

Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?
Kod bonusowy Fortuna. Jaki wykorzystać?

Kody bonusowe do bukmacherów

U każdego bukmachera wpisanie kodu promocyjnego jest jedynie opcjonalne. Oznacza to, że nie musimy go podawać, by dokonać rejestracji i móc obstawiać mecze przez internet. W przypadku Fortuny wygląda to dokładnie tak samo.

Każdy nowy gracz legalnego bukmachera Fortuna przy zakładaniu konta może wpisać kod uprawniający do otrzymania bonusu powitalnego na start. Odpowiednie miejsce do podania hasła jest łatwo widoczne i na pewno sobie z tym poradzicie.

Podobna sytuacja jest w STS, ten bukmacher również oferuje specjalny bonus dla graczy, którzy podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny „BETONLINE”. W STS jest to aż 27 PLN bez depozytu, czyli nie musisz wpłacać swoich pieniędzy żeby zacząć grać. Od razu po rejestracji masz 27 PLN na obstawianie meczów.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

A jak brzmi to tajemnicze hasło u bukmacherów? Na ten moment kod promocyjny to „BETONLINE„. Nie trzeba w żaden skomplikowany sposób sprawdzać, czy to działa. Po podaniu specjalnego słowa automatycznie wyświetla się informacja o dostępności bonusu.

Kod na bonus może być wpisany tylko przy rejestracji, dlatego też warto poważnie rozważyć tę opcję. Podobnie ma się sprawa z samą premią na start – bez wyrażenia zgody od samego początku, później nie mamy możliwości skorzystania z oferty specjalnej dla nowo zarejestrowanych.

Bukmacher Fortuna jest w stu procentach legalny, ponieważ posiada licencję Ministerstwa Finansów. Każdy w Polsce może korzystać z usług tej marki zarówno w tradycyjnych punktach naziemnych, jak i specjalnym, nowoczesnym portalu do typowania.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button