10 PLN bonus bez depozytu dla nowych graczy Totalbet!

Każda osoba, która zarejestruje się u bukmachera Totalbet, może teraz otrzymać 10 PLN jako bonus bez depozytu. Oto szczegóły najnowszej premii powitalnej!

10 PLN bonus bez depozytu dla nowych graczy Totalbet!
10 PLN bonus bez depozytu dla nowych graczy Totalbet!

Totalbet bonus bez wpłaty 2019

Bukmacher Totalbet przygotował bonus bez depozytu, który przyznawany jest w formie darmowego zakładu. Jeżeli chcesz odebrać ten prezent, twoim zadaniem jest jedynie dokonanie rejestracji konta.

Nowi gracze nie musza deponować żadnych pieniędzy, by zgarnąć 10 PLN na obstawianie. A kiedy już się na to zdecydują, będą mogli zdobyć dodatkowe środki nawet do 500 PLN.

etoto bonus za darmo
etoto bonus za darmo

Totalbet 10 PLN za darmo

Promocja jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie mają konta w Totalbet. Jeżeli jesteś już graczem tego bukmachera, nie będziesz mógł otrzymać 10 PLN w formie freebetu.

Tylko od ciebie zależy, na co wykorzystać otrzymane pieniądze bonusowe. Freebet można zagrać na kuponie SOLO lub AKO o kursie minimalnym 2.00.

Co bardzo ważne – nie jest ci potrzebny żaden kod bonusowy, aby otrzymać którykolwiek z upominków przygotowanych przez bukmachera. Wszystko sprowadza się jedynie do przejścia weryfikacji danych po rejestracji!

A ty masz już swoje typy bukmacherskie, które będziesz chciał wykorzystać w darmowym kuponie za bonusowe 10 PLN? Pamiętaj, by dobrze to przemyśleć, gdyż premie bez depozytu nie zdarzają się zbyt często! :)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button