Darmowe mecze u bukmacherów. Jak oglądać?

U jakich bukmacherów można oglądać darmowe mecze online? Mamy w Polsce kilka takich firm. Warto wiedzieć, które z nich są najlepiej oceniane i dlaczego!

Darmowe mecze u bukmacherów. Jak oglądać?
Darmowe mecze u bukmacherów. Jak oglądać?

Legalne firmy bukmacherskie a mecze za darmo

Legalne firmy bukmacherskie nieustannie muszą wprowadzać nowe funkcjonalności, aby ich typerzy byli jak najbardziej usatysfakcjonowani ze świadczonych usług. W chwili obecnej liczba firm bukmacherskich stale rośnie, przez co konkurencja na tym rynku także jest bardzo mocna.

W dzisiejszym artykule przedstawiamy komplet najważniejszych informacji odnośnie transmisji na żywo. Oto, co powinien wiedzieć każdy gracz przed rozpoczęciem oglądania transmisji na żywo u bukmachera. 

sts kod promocyjny
sts kod promocyjny

Transmisje live u bukmacherów 

Transmisje na żywo u polskich legalnych bukmacherów to jedna z funkcjonalności, w którą coraz częściej inwestują polskie firmy bukmacherskie. Dostępność transmisji online praktycznie w każdym przypadku łączy się jednocześnie z możliwością typowania meczów w trybie „na żywo”, jednak nie zawsze każdy bukmacher posiadający w swojej ofercie zakłady live ma także opcję streamingu online. Na ten moment transmisje na żywo dostępne są tylko u czterech firm bukmacherskich. 

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, u których bukmacherów opcja transmisji na żywo jest najlepiej dopracowana, to trzeba wskazać na dwóch faworytów: Fortunę oraz STS. Oby dwie firmy bukmacherskie mają bardzo dużą liczbę rynków i wydarzeń, rozbudowane statystyki oraz widok multi i match trackerów. Wśród największych atutów należy także wspomnieć o możliwości oglądania transmisji na żywo zarówno na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych. 

U których bukmacherów dostępna jest opcja transmisji na żywo?

Na ten moment transmisje na żywo dostępne są wyłącznie u czterech firm bukmacherskich. Mowa tutaj o bukmacherach takich jak Fortuna, STS, forBET oraz PZBuk. Najlepszą ofertę spośród tych czterech firm mają Fortuna oraz STS.

forBET oraz PZBuk stoją nieco z boku – ich oferta ma wiele mankamentów, przez co zdecydowana większość typerów przy wybieraniu bukmachera do oglądania transmisji na żywo decyduje się na wybór Fortuny lub STS. 

Oby dwie firmy bukmacherskie, czyli Fortuna oraz STS mają także swoje wady. W przypadku Fortuny dużą wadą jest fakt, iż konieczne  jest zainstalowanie oraz uruchomienie wtyczki o nazwie Adobe Flash Player.

Najwyższy cashback w Polsce! Nowi gracze na www.Betclic.pl dostają do 550 złotych zwrotu od przegranej. Kod promocyjny brzmi KOD550.

STS nie ma z kolei licencji pozwalającej na transmitowanie meczów cieszącej się w Polsce ogromną popularnością Ekstraklasy (takie darmowe mecze na pewno byłby dużym plusem!). Następnym dużym minusem jest fakt, iż w obu tych firmach bukmacherskich nie ma zaoferowanego trybu pełnoekranowego. Tryb pełnoekranowy można znaleźć wyłącznie w PZBUk. 

Od pewnego czasu gracze chwalą sobie także meczyki dostępne w Betclic Polska. Tutaj wygląda wszystko bardzo podobnie, jak w przypadku STS. Typerzy do dyspozycji mają całe mnóstwo transmisji z tenisa, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i nie tylko!

Jak obejrzeć mecze online za darmo na stronie www.Betclic.pl? Sprawdźcie poradnik wideo:

Jak obejść brak trybu pełnoekranowego w transmisji na żywo u bukmacherów [Poradnik]

Aby zmaksymalizować ekran oglądanej przez nas transmisji, należy skorzystać z opcji pod nazwą „lupa” w systemie Windows bądź „zoom” w systemie MacOS. Opisywane funkcje systemowe można znaleźć w ustawieniach dotyczących dostępu.

Gdy mamy system Windows 10, ustawienia znajdziemy w menu „Ustawienia”, a następnie pod odnośnikiem „Ułatwienia dostępu”. Lupę można włączyć oraz ustalić zgodnie ze swoimi upodobaniami. Gdy skończymy oglądanie meczu, lupę w bardzo szybki sposób można również wyłączyć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.  Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button