KSW 55: Scott Askham vs Mamed Khalidov. Zapowiedź walki + typy bukmacherskie

10 października dojdzie do długo wyczekiwanego rewanżu Scott Askham – MAmed Khalidov. Który z fighterów zwycięży na KSW 55 i zdobędzie pas kategorii średniej? Obejrzyj zapowiedź i sprawdź kursy na ten pojedynek!

KSW 55: Scott Askham vs Mamed Khalidov. Zapowiedź walki + typy bukmacherskie
KSW 55: Scott Askham vs Mamed Khalidov. Zapowiedź walki + typy bukmacherskie

Mamed głodny rewanżu na Angliku

Askham spotkał się już z Khalidovem i może dobrze wspominać tamto wydarzenie. Anglik poradził sobie z legendą polskiego MMA i obecnie uznawany jest za jednego z najlepszych wojowników występujących w federacji KSW.

Podczas gali KSW 55 Mamed Khalidov będzie miał coś do udowodnienia i na pewno zrobi co w jego mocy, by poradzić sobie z rywalem. Jak mówi sam zawodnik, wie, że stać go na znacznie więcej, niż pokazał to w poprzednim starciu z Askhamem.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na kilka dni przed galą KSW 55 pojawiła się oficjalna zapowiedź pojedynku o tytuł mistrzowski zaplanowanego na tę sobotę, czyli 10 października. Z materiałem możecie zapoznać się poniżej.

Kto wygra walkę Askham – Khalidov? Kursy bukmacherskie

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl można już obstawiać walki dostępne w karcie KSW 55. Wśród zakładów nie mogło zabraknąć propozycji dotyczących main eventu – kto jest jego faworytem?

Na ten moment wszystko wskazuje na to, że większe szanse na zwycięstwo ma Scott Askham, czyli obrońca pasa mistrzowskiego. Kurs na Anglika to około 1.60, natomiast na Mameda – ponad 2.20. Różnice nie są kolosalne, chociaż wyraźnie widać, że skończyły się już czasy, w których Khalidov siał postrach wśród wszystkich fighterów w kraju.

Jeżeli chcemy zagrać swoje KSW 55 typy bukmacherskie, możemy zrobić to w Fortunie ze specjalnym bonusem bez depozytu w wysokości 20 PLN. Aby zgarnąć tę premię, należy wejść na www.eFortuna.pl i założyć konto typerskie. Kod promocyjny to „BETONLINE„!

W ramach pakietu powitalnego nowi klienci bukmachera Fortuna otrzymują 20 PLN bez wpłaty, do 2000 PLN przy depozycie numer jeden, a oprócz tego 200 PLN jako zakład bez ryzyka. To wszystko dostępne na KSW 55 i nie tylko!

Gdzie oglądać KSW 55 online?

Gala KSW 55 za darmo po raz kolejny nie będzie dostępna, ponieważ jej organizatorzy zdecydowali się na pokazywanie relacji w systemie PPV. Dostęp do gali to koszt 40 złotych, a wirtualny bilet do transmisji można wykupić na wiele sposób – przez internet czy u operatora telewizji kablowej bądź satelitarnej.

Transmisje z wydarzeń sportowych dostępne są też u legalnego bukmachera STS. Na stronie www.STS.pl można obstawiać walki bokserskie czy MMA, a jednocześnie niektóre z nich udostępniane są w formie relacji wideo! Przypominamy, że kod promocyjny „BETONLINE” daje u tego buka aż 29 PLN bez wpłaty!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button