25 PLN od Betfan na początek Bundesligi i Serie A!

Piłkarze na niemieckich i włoskich boiskach wracają do rywalizacji. Pora na sezon 2020/21, a żeby rozpoczął się możliwie jak najlepiej, bukmacher Betfan przygotował freebet (darmowy zakład) o wartości 25 zł!

25 PLN od Betfan na początek Bundesligi i Serie A!
25 PLN od Betfan na początek Bundesligi i Serie A!

Bonus specjalny. Obstawianie Bundesligi i Serie A!

Firma bukmacherska Betfan przygotowała wyjątkową ofertę specjalną, która powinna spodobać się każdemu, kogo interesuje obstawianie ligi niemieckiej oraz włoskiej. Właśnie w ten weekend startuje Bundesliga oraz Serie A i stąd taka, a nie inna promocja!

W ramach akcji promocyjnej można otrzymać 25 PLN w formie freebetu, czyli darmowego zakładu. Środki można wykorzystać na dowolne zakłady z oferty live, a to wszystko w stu procentach legalnie na stronie internetowej www.Betfan.pl lub w aplikacji mobilnej!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji? Bonus Betfan przyzna każdemu, kto spełni odpowiednie warunki, czyli:

  • postawi do 21 września kupon AKO
  • w kuponie znajdą się przynajmniej cztery typy
  • każdy typ musi zawierać propozycję z ligi niemieckiej lub/oraz ligi włoskiej
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy od 1.25
  • stawka to minimum 100 zł.

Darmowy zakład w Betfan. Jak go postawić?

Nie ma znaczenia czy nasz promocyjny kupon okaże się trafiony, czy też nie. Najważniejsze jest przy tym to, iż 25 złotych premii otrzymamy automatycznie, a przyznany nam bonus będziemy mogli wykorzystać na co tylko chcemy i wcale nie przy bardzo skomplikowanych wymogach!

Freebet od Betfan można wykorzystać:

  • w zakładzie live
  • na dowolne rozgrywki ligowe
  • w kuponie AKO lub SOLO
  • w zakładzie z typem o kursie co najmniej 2.00.

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe pieniądze są przyznawane w sposób automatyczny – zawsze liczy się kupon numer jeden.

Betfan obstawianie bez podatku i ponad 3000 PLN na start!

Kod promocyjny Betfan
Kod promocyjny Betfan

Każdy, kto chce korzystać z oferty bukmachera Betfan, musi w pierwszej kolejności założyć konto na www.Betfan.pl. Jak to się robi? Wszystko sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza online. Można w nim dodatkowo wpisać opcjonalny kod promocyjny BETONLINE, dzięki któremu do zdobycia jest 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka!

Bonus powitalny Betfan to pakiet prezentów, na który składa się nawet 3000 złotych w formie doładowania wygranych oraz trzech pierwszych depozytów. Promocja dostępna jest w sieci jako Pakiet Pudziana Betfan, bo to sam Mariusz Pudzianowski jest jej twarzą i reklamuje ją na każdym kroku.

Przypominamy, że Betfan jest w Polsce jednym z nielicznych bukmacherów, gdzie możliwe jest obstawianie bez podatku przez cały rok!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Podobne artykuły

Back to top button